Artur Szpilka, Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Marek Zieliński, Sebastian Wielechowski/SE Artur Szpilka, Mariusz Pudzianowski

musiał to napisać

Artur Szpilka napisał do Mariusza Pudzianowskiego! Tak się zwrócił do niego publicznie, odpowiedź nadeszła błyskawicznie

2022-12-25 19:13

Po ostatniej walce Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem na gali XTB: KSW 77, coraz więcej mówi się o ewentualnej walce "Pudziana" właśnie z Arturem Szpilką. Informacjami na ten temat podzielił się również sam Pudzianowski na swoim Facebooku, co postanowił krótko skomentować Artur Szpilka i w dość zaskakujący sposób zwrócił się do gwiazdora KSW. Odpowiedź nadeszła błyskawicznie.

Media społecznościowe to obecnie miejsce, gdzie najłatwiej natknąć się na Mariusza Pudzianowskiego, który w sieci czuje się jak ryba w wodzie. Strongman i gwiazdor KSW nie tylko publikuje kolejne posty i relacje na swoich profilach, ale chętnie także odpowiada na komentarze i wpisy, które go dotyczą, nawet jeśli jego odpowiedzi nie zaliczają się do najłagodniejszych. Tym razem jednak "Pudzian" postanowił pochwalić się tym, że jest łączony z Arturem Szpilką, z którym miałby się zmierzyć już niebawem. Na komentarz "Szpili" nie trzeba było długo czekać. 

Tak Artur Szpilka zwrócił się do Mariusza Pudzianowskiego publicznie. Miał mu do powiedzenia tylko jedno

Pięściarz nie zamierzał jednak po raz kolejny zabierać głosu na temat jego ewentualnej walki z Mariuszem Pudzianowskim, do której zgłosił już gotowość, ale postanowił życzyć "Pudzianowi" wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Przy okazji jednak zwrócił się w dość zaskakujący sposób do gwiazdora KSW, wykorzystując ciekawy pseudonim utworzony od imienia Pudzianowskiego. 

Artur Szpilka napisał do Mariusza Pudzianowskiego! Tak się zwrócił do niego publicznie, odpowiedź nadeszła błyskawicznie

- Wesołych świąt Maniuś - napisał Artur Szpilka w komentarzu pod postem Mariusza Pudzianowskiego i jak można było się spodziewać, na odpowiedź byłego rywala Mameda Khalidova nie musiał długo czekać. - Wzajemnie kolego - odpisał błyskawicznie "Pudzian", wymieniając uprzejmości ze "Szpilą" w czasie świąt. 

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Artur Szpilka - Mariusz Pudzianowski?
Artur Szpilka napisał do Mariusza Pudzianowskiego

i

Autor: Facebook/ Mariusz Pudzianowski Artur Szpilka napisał do Mariusza Pudzianowskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze