Mariusz Pudzianowski, Artur Szpilka

i

Autor: KSW/materiały prasowe Mariusz Pudzianowski, Artur Szpilka

Humorystyczny akcent

Artur Szpilka nie miał żadnych oporów. Tuż po walce z Pudzianowskim pokazał takie wideo. Fani płakali ze śmiechu

2023-06-05 7:44

Artur Szpilka i Mariusz Pudzianowski byli jednymi z głównych bohaterów największej gali MMA w Polsce, a więc XTB KSW Colosseum 2. Na to starcie fani czekali najbardziej i nie zawiedli się, bo "Szpila" i "Pudzian" dali świetne widowisko. Pięściarz znokautował rywala i mógł cieszyć się po zwycięstwie. Po walce opublikował nietypowe wideo, które fani przyjęli z ogromnym entuzjazmem.

Nie było wątpliwości, że podczas walki Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim nawet na chwilę nie będzie można mrugać, bo w każdej sekundzie może wydarzyć się coś wielkiego. Mało kto spodziewał się jednak, że już w pierwszej akcji Szpilka zdecyduje się na próbę latającego kolana. Pudzian rozczytał plany rywala znakomicie i niemal od razu powalił go na plecy i przez całą rundę dominował z góry.

Szpilka opublikował nietypowe wideo. Fani nie mogli powstrzymać się od śmiechu

Pudzianowski choć był w dosiadzie, nie był w stanie skończyć przeciwnika i wygrać pojedynku już w pierwszej rundzie. Szybko się to na nim zemściło, bo na początku drugiego starcia najpierw przyjął prawy sierpowy, a następnie lewy i runął na deski. Szpilka dopadł do rywala i zaczął go okładać i w takim wypadku sędzia musiał przerwać walkę. Pięściarz nie krył ogromnej radości ze zwycięstwa.

Szpilka nie byłby jednak sobą, gdyby do całej sprawy nie podszedł humorystycznie. Kilkanaście godzin po pojedynku opublikował w mediach społecznościowych nietypowe nagranie. - Jest jedna zasada nie bijemy w Pumbusia - brzmi opis do wideo. Pokazuje ono jak w parterze Pudzian uderza w tatuaż z podobizną Pumby, jednego z psów Szpilki. Wideo sugeruje, że mocne ciosy, które potem spadły na głowę Pudzianowskiego były "zemstą" za Pumbusia. Fani w komentarzach nie ukrywali rozbawienia nagraniem.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze