Artur Szpilka

i

Autor: Marek Zieliński/Super Express Artur Szpilka

nowe wyzwanie

Artur Szpilka znalazł sobie nowy sport do uprawiania! W takim wydaniu gwiazdora KSW jeszcze nie było

2023-02-23 19:38

W czasie, kiedy coraz więcej mówi się o ewentualnej walce Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim, która rozgrzałaby fanów federacji KSW do czerwoności, pięściarz nie tylko zaczepia "Pudziana" w mediach społecznościowych, ale także po prostu cieszy się swoim życiem. Tym razem "Szpila" postanowił pokazać swoim fanom, że znalazł sobie kolejne zajecie, które jest dalekie od sportów walki.

Artur Szpilka bez dwóch zdań zalicza się do grupy sportowców, którzy są najbardziej aktywni w mediach społecznościowych, regularnie chwaląc się w sieci tym, co akurat dzieje się w ich życiu. Pięściarz oraz jeden z największych gwiazdorów federacji KSW w ostatnim czasie zdaje się korzystać ze wszystkich uroków swojego życia i cieszyć się tym, co ma. Oprócz zaczepiania Mariusza Pudzianowskiego i podgrzewaniem atmosfery przed ewentualną walką ze strongmanem, "Szpila" postanowił także spróbować swoich sił w innym sporcie, niż boks, czy MMA. Wszystkim oczywiście pochwalił się na Instagramie. 

W takim wydaniu Artura Szpilki jeszcze nie było. Pięściarz znalazł kolejną dyscyplinę, w której się udziela

Ci, którzy przywykli do widoku Artura Szpilki na macie lub sali treningowej, w dodatku w rękawicach, mogli przeżyć niemały szok, gdy pięściarz pokazał się na korcie tenisowym z rakietą w ręce ujawniając, że postanowił potrenować coś zupełnie innego i spróbować się w dyscyplinie, która kompletnie odbiega od sportów walki.

Artur Szpilka znalazł sobie nowy sport do uprawiania! W takim wydaniu gwiazdora KSW jeszcze nie było

Nowa zajawka 🎾 Świetny sport, odskocznia od innych aktywności, a do tego fajna dawka rywalizacji. Oby się tylko nie okazało, że więcej sprzętu niż talentu - napisał na Instagramie Szpilka, pozując w opasce na głowie oraz rakiecie w dłoni. Wielu internautom spodobało się nowe wydanie zawodnika KSW. - Pasuje Ci równie dobrze jak oktagon - napisał w komentarzu Alberto, gwiazdor HIGH League. 

Zobaczcie, jak Artur Szpilka wyglądał w dzieciństwie, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Kto wygrałby walkę Pudzianowski - Szpilka?
Najnowsze