Błachowicz przed walką o pas UFC przejdzie testy na koronawirusa. Szokujące, ile ich będzie!

2020-09-14 20:31 rozmawiał Andrzej Kostyra, MSo
Jan Błachowicz
Autor: Instagram/janblachowicz Jan Błachowicz

To będzie największa walka w historii polskiego MMA! Jan Błachowicz (37 l.) zmierzy się w niej 22 września w Abu Dhabi z Dominikiem Reyesem o mistrzostwo UFC w wadze półciężkiej. - Dla mnie nie ma znaczenia czy jestem faworytem czy underdogiem. To są zapiski dla reporterów, bukmacherów i kibiców. Jak zamkną się drzwi oktagonu, te statystyki nie będą miały żadnego znaczenia. Będę tylko ja i mój rywal - mówił w rozmowie z dziennikarzem Andrzejem Kostyrą "Cieszyński Książę".

Walka o mistrzowski pas UFC w wadze półciężkiej pomiędzy Janem Błachowiczem a Dominickiem Reyesem odbędzie się w Abu Dhabi. W rozmowie z dziennikarzem Andrzejem Kostyrą na jego vlogu na YouTube, "Cieszyński Książę" przyznał, że przed wyjazdem przeszedł pierwszy test na koronawirusa. A badań pod kątem COVID-19 przejdzie jeszcze trzy! - W środę wylatujemy. Aby wejść do samolotu musiałem przejść te pierwsze badania. Lecimy do Londynu. Tam będą dwa kolejne badania. Jak tamte wyjdą również o.k., to lecimy do Abu Dhabi. Tam znów dwudniowa kwarantanna i następne badania. Dopiero po nich będziemy mogli się swobodnie poruszać po tej wyspie - mówi otwarcie Błachowicz.

Cała rozmowa z pretendentem do pasa mistrzowskiego UFC Janem Błachowiczem do obejrzenia na kanale KOstyra SE na YouTube i na Sport.se.pl!

Błachowicz przed MISTRZOWSKĄ walką z Reyesem. Przeszedł test na KORONAWIRUSA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze