Sergine Ousmane Dia, Bombardier

i

Autor: Instagram / Sergine Ousmane Dia Sergine Ousmane Dia, Bombardier

Senegalczyk znów zawalczy

Bombardier powraca! Przegrał z Pudzianem, zmasakrował Stiflera. Pierwsze szczegóły kolejnego występu Senegalczyka

2022-08-29 14:55

Tej postaci żadnemu fanowi sportów walki przedstawiać już nie trzeba! „Bombardier” to tak naprawdę Serigne Ousmane Dia. Potężny wojownik z Senegalu pojawił się w Polsce trzykrotnie – dwa razy z powodu walki z Pudzianowskim (raz została odwołana) i na pojedynek ze „Stiflerem”. Wszystko wskazuje na to, że teraz powróci na kolejne show w Polsce. Gdzie ma zawalczyć?

MMA Attack to organizacja, która powraca do świata sportów walki w Polsce. Pod koniec września odbędzie się kolejna impreza sygnowana tą marką. Powoli odsłaniane są nowe karty wydarzenia. Nie zabraknie pasjonujących sportowych walk. Oli Thompson vs Adam Wieczorek to starcie dwóch zawodników z przeszłością w UFC, którzy w Polsce są kojarzeni znakomicie. Wszystko wskazuje na to, że w klatce zobaczymy także… Bombardiera. Popularny Senegalczyk najprawdopodobniej wejdzie do oktagonu organizacji MMA Attack.

Mateusz Gamrot przed eliminatorem do pasa: Nie byłem szarakiem, przychodząc do UFC [WIDEO]

Senegalczyk powraca. Bombardier zawalczy na MMA Attack?!

Skąd wiadomo, że Bombardier ma zawalczyć na MMA Attack? Zawodnik nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony jako nowy fighter organizacji. Takie informacje pojawiły się jednak na stronie, gdzie można kupić bilety na galę. Pojawiły się także inne nazwiska – m.in. weterana PRIDE Zuluzinho.

- Wśród gwiazd wieczoru zobaczymy takich zawodnik: Oli Thompson – znany z UFC zawodnik, który w przeszłości skrzyżował rękawice m.in. z Mariuszem Pudzianowskim. Będzie również wielu innych zawodników z przeszłością w największych światowych Federacjach – Zuluzinho, Wieczorek czy Bombardier. Nie zabraknie również polskich wojowników. Wśród nich znany z KSW – Artur „Kornik” Sowiński czy Piotr „Bubu” Ćwik. O oprawę audiowizualną zadbają artyści, wśród nich – DJ HAZEL – czytamy.

"Bombardier" chce rewanżu z "Pudzianem" po zbiciu "Stiflera" na PRIME MMA 2!

Kiedy gala MMA Attack 4?

Gala MMA Attack 4 zaplanowana jest na 24 września 2022 roku. Oli Thompson zmierzy się z Adamem Wieczorkiem. Do klatki wejdą także m.in. Artur „Kornik” Sowiński czy znany z występów w Gromdzie Piotr „Bubu” Ćwik. Gala MMA Attack 4 odbędzie się w Będzinie.

Niegrzeczne harce Conora McGregora na jachcie? Szybko usunął to wideo z Instagrama! Fani głośno plotkują

Sonda
Czekasz na kolejny występ Bombardiera?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze