Michał Boxdel Baron

i

Autor: Instagram/ boxdel Michał "Boxdel" Baron

Boxdel wyłożył kawę na ławę w sprawie FAME MMA na Stadionie Narodowym! Ten komentarz mówi wszystko

2022-04-29 11:19

Kiedy tylko gruchnęła wieść, że FAME MMA może zorganizować galą na Stadionie Narodowym, część fanów freak fightowej federacji było w siódmym niebie. Te plany musiały jednak zostać odłożone w czasie, jednak jak się okazuje, już niebawem mogą się one spełnić. Głos w tej sprawie zabrał Boxdel, jeden z włodarzy FAME MMA, który zdradził, kiedy miałoby dojść do tego wydarzenia.

Federacja FAME MMA po raz kolejny udowodniła, że może liczyć na swoich fanów, którzy są w stanie zapełnić kolejną galę, na której pojawia się oktagon freak fightowej federacji. Po Arenie Gliwice, w której obyło się FAME 13, już na kilka tygodni przed galą w krakowskiej Tauron Arenie wyprzedane zostały wszystkie bilety na FAME 14. To sprawiło, że powrócił temat zorganizowania przez federację gali na Stadionie Narodowym. Okazuje się, że FAME MMA wciąż myśli o wydarzeniu na największym polskim obiekcie i może do niego dojść już niedługo. Głos w tej sprawie zabrał Michał "Boxdel" Baron, jeden z włodarzy federacji FAME MMA, ujawniając nowe fakty w tej sprawie.

Xayoo zmasakrowany przed walką z Nitro na FAME MMA 14! Pokazał, jak wygląda po pierwszym treningu, boli od samego patrzenia

Kulisy Fame MMA 13

Boxdel szczerze o gali FAME MMA na Stadionie Narodowym! Zdradził, kiedy może dojść do wydarzenia

Według plotek, włodarze organizacji pierwotnie mieli zorganizować FAME 14 właśnie na Stadionie Narodowym, jednak ostatecznie postawili na Tauron Arenę w Krakowie. Okazuje się jednak, że już niebawem możemy spodziewać się wydarzenia na warszawskim obiekcie. Jeden z fanów postanowił zapytać Boxdela, czy kolejna gala, czyli FAME 15 odbędzie się właśnie na Stadionie Narodowym i szybko otrzymał odpowiedź. - O tym na pewno poinformujemy na oficjalnym profilu FAME MMA, ale plany są - powiedział jeden z szefów organizacji w swojej relacji na Instagramie.

Mariusz Pudzianowski w FAME MMA? Zdjęcie z szefem federacji zrobiło furorę, gwiazdor chce walki z Pudzianem

Sonda
Kto wygra na Fame MMA 14?

FAME MMA 14 KARTA WALK kto walczy na gali FAME 14 lista zawodników

Walka wieczoru: Gimper" vs "Tromba"

  • Sergiusz "Nitro" Górski vs Marcin "Xayoo" Majkut
  • co-main event: Agata "Fagata" Fąk vs Monika Kociołek
  • walka o mistrzowski pas kat. 77 kg: "Wiewiór" vs "Krycha"
  • Piotr "Szeli" Szeliga vs Norman Parke
  • Robert Karaś vs Adam "AJ" Josef
  • Alan "Alanik" Kwieciński vs Mateusz "Muran" Murański
  • Mariusz "Hejter" Słoński vs Dawid Malczyński
  • Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs Katarzyna "LalaLuna" Aleksander
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze