Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski w FAME MMA? Zdjęcie z szefem federacji zrobiło furorę, gwiazdor chce walki z Pudzianem

2022-04-28 17:50

Pomimo upływających lat, walki Mariusza Pudzianowskiego niezmiennie cieszą się ogromną popularnością i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić w najbliższym czasie. "Pudzian" już niebawem zmierzy się z Michałem Materlą na gali KSW 70, jednak jeden z włodarzy FAME MMA, Wojciech Gola podgrzał atmosferę, publikując tajemnicze zdjęcie z Pudzianowskim. Czy to oznacza, że gwiazda KSW już niebawem zawalczy w FAME MMA? Chętnych do starcia nie brakuje.

Mariusz Pudzianowski, nie bez powodu nazywany przez fanów jednym z ojców polskiego freak fightu do tej pory wchodził do oktagonu już 24 razy, wygrywając aż 16 pojedynków w karierze. Upływające lata nie sprawiły jednak, że zainteresowanie pojedynkami jednej z największych gwiazd KSW spadło, a wręcz przeciwnie. 44-latek wciąż jest rozchwytywany i już niebawem, bo podczas majowej gali KSW 70 stoczy kolejną walkę, tym razem z Michałem Materlą. Na kilka tygodni przed pojedynkiem Pudzianowski - Materla w sieci zawrzało. Wszystko przez zdjęcie "Pudziana" z jednym z szefów FAME MMA, Wojtkiem Golą.

Niewiarygodne, ile waży Mariusz Pudzianowski przed walką z Materlą na KSW 70! Wielu może mu zazdrościć, siłacz ma się czym chwalić

Mariusz Pudzianowski trafi do federacji FAME MMA?! Tajemnicze zdjęcie z szefem federacji trafiło do sieci

Nie jest tajemnicą, że FAME MMA widziałoby w swoich szeregach Mariusza Pudzianowskiego i najpewniej byłoby w stanie sprostać jego oczekiwaniom finansowym. Tym bardziej zdjęcie Goli z "Pudzianem" mogło rozpalić fanów oraz innych zawodników freak fightowej federacji, którzy licznie zaczęli komentować post szefa FAME MMA. Nie zabrakło oczywiście chętnych do ewentualnego pojedynku z Pudzianowskim.

Zdębieliśmy po zobaczeniu, jak Marcin Najman wyglądał w dzieciństwie! To zdjęcie "El Testosterona" to prawdziwy hit

Zobaczcie, jaki majątek posiada Mariusz Pudzianowski, klikając w galerię zdjęć poniżej

Zdjęcie Pudzianowskiego z Golą wywołało lawinę, gwiazda FAME MMA chętna do walki z "Dominatorem"

Podczas jednej z ostatnich gal, FAME MMA zaprezentowało nowego zawodnika federacji, którym został Daniel Majewski. Influencer błyskawicznie zostawił komentarz pod zdjęciem Goli sugerując, że byłby zainteresowany takim starciem. - ja żartowałem z tym pudzianem, ale ok… słowo się rzekło ? - napisał pod zdjęciem szefa FAME MMA z "Pudzianem" Daniel Majewski jeszcze bardziej podgrzewając atmosferę. 

Dopiero po latach Dawid Kubacki się do tego przyznał! Prawda mrozi krew w żyłach, o wszystkim opowiedział ze szczegółami

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze