KSW 70: Ujawniamy rywala Mariusza Pudzianowskiego! To był pomysł Khalidova

2022-04-11 18:13

Mariusz Pudzianowski zawalczy na KSW 70 - to wiadomo już od dłuższego czasu. Na okrągłej gali największej polskiej organizacji MMA pojawi się, jak ostatnio zawsze, w Łodzi. "Pudzian" zna już swojego rywala. Jak zdradził w rozmowie z Andrzejem Kostyrą Wojsław Rysiewski, przeciwnikiem "Dominatora" będzie... Michał Materla. Ten pomysł wyszedł od Mameda Khalidova.

Mariusz Pudzianowski pod koniec maja wraca do klatki, by stoczyć prawdopodobnie najcięższą walkę w całej swojej karierze. Drugi zawodnik rankingu kategorii ciężkiej wejdzie do klatki na gali w Łodzi. Jego starcie na KSW 70 będzie daniem głównym. Martin Lewandowski w rozmowie z "Super Expressem" zdradzał, że jednym z planownych rozwiązań jest osoba, która jest już gwiazdą organizacji. Teraz wyszło o kogo chodzi! Wojsław Rysiewski w rozmowie z Andrzejem Kostyrą potwierdził, że chodzi o... Michała Materlę!

Walka Pudzianowski - Materla na KSW 70!

- Jego rywalem będzie Michał Materla. Negocjacje nie trwały długo. Michał zgodził się od razu. Ta walka powstała w mediach i internecie, gdy Mamed Khalidov powiedział, że "Pudzian" powinien z nim walczyć. Jak przyszło do ustalania kolejnego występu - rywala, który będzie ciekawy, rozpoznawalny i będzie większym wyzwaniem sportowym niż jego poprzedni przeciwnik (Bombardier - dop. red.), padło na niego. Myślę, że Martin załatwił to w dwa spotkania z Mariuszem i jego menedżerką - przyznał Rysiewski. Oglądaj całą rozmowę w materiale wideo!

Zobacz także: Kim jest Michał Materla? Sylwetka Michała Materli

Dwaj wielcy wojownicy - ciałem i sercem. Kto wygra? Dowiedz się o nich więcej z galerii poniżej!

Sonda
Kto wygra walkę na KSW 70: Pudzianowski - Materla?
Najnowsze