Były dziennikarz TVP chce bić się na gołe pięści. Ostro atakuje rywala: "To pet"

2022-01-29 9:37
Ziemowit Kossakowski
Autor: Prime MMA / ZRZUT EKRANU Ziemowit Kossakowski

Ziemowit Piast Kossakowski już w lutym zadebiutuje w klatce organizacji PRIME. Były dziennikarz TVP Info zmierzy się z lewicowym aktywistą i poetą Jasiem Kapelą. Na swoim profilu na Instagramie powiedział, że jest gotów bić się nawet dwa razy na jednej gali. Zaproponował nawet starcie na gołe pięści i zaczął obrażać swojego przeciwnika.

O potencjalnej walce osób z dwóch skrajnych sztabów politycznych mówiło się już długo. Jaś Kapela i Ziemowit Piast Kossakowski weszli na kurs kolizyjny wiele miesięcy temu i w końcu dojdzie do rozstrzygnięcia tego emocjonującego starcia. Gorzkich słów nie brakuje, ale wszyscy czekają na moment, gdy w końcu przemówią czyny i pięści. Były dziennikarz TVP Info podczas ostatniego programu "ZADYMA" organizowanego przez PRIME MMA wyzwał na walkę kolejnego przeciwnika, tym razem YouTubera "Kamerzystę".

NIE PRZEGAP! Jaś Kapela będzie się bił w MMA! Poszedł na konferencję i dostał z liścia [WIDEO]

PRIME: Kossakowski chce się bić z "Kamerzystą"

Ziemowit Piast Kossakowski zaatakował werbalnie bohatera walki wieczoru inauguracyjnej gali. - Na tym cage'u Kruszwila i Kamerzysty poniosły mnie trochę emocje. Ale niektórzy uważają, że trochę za mocno z nim pojechałem. To pet, który znęcał się nad osobą niepełnosprawną dla własnej frajdy i ego poniżył go publicznie. Z tym petem trzeba jechać. Nie mam nic wspólnego z tym światem Kamerzysty. Tak jak powiedziałem 100 koła papieru i bijemy się na gołe pięści na dwójce - przyznał wprost.

Sonda
Kto wygra walkę Kossakowski vs Kapela?

Między Kossakowskim i Kapelą nie brakowało ostrych słów już podczas pierwszej konferencji. - Kapela nie ma żadnych świętości. Szarga pamięć żołnierzy wyklętych, górników, którzy oddawali krew i życie za Polskę. I musi dostać w ten pusty lewacki łeb i od tego jestem ja - przyznał wprost.

NIE PRZEGAP! SKANDAL! Jaś Kapela szokuje słowami o Janie Pawle II. Kossakowski mu tego nie daruje

- Pamiętasz jak się skończył protest górników. Klęknęli przed komunistycznym panem. I tak samo klękniesz przede mną. Tak jest w historii! Nikt mnie nie nauczy pokory. Będę przypominał o prawdzie, o tym jakie są fakty historyczne. O tym, jakim Jan Paweł II był zbrodniarzem - mówił Kapela.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze