Clout MMA ważenie

i

Autor: Clout MMA/materiały prasowe Clout MMA ważenie

CLOUT MMA

Clout MMA 1 O KTÓREJ gala Clout MMA 1 DZISIAJ? Clout MMA 1 GODZINA rozpoczęcia gali Clout MMA 1 KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE 5.08

2023-08-05 8:27

Clout MMA 1 O KTÓREJ gala Clout MMA 1 DZISIAJ? Clout MMA 1 GODZINA rozpoczęcia gali Clout MMA 1 KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE 5.08. Po raz pierwszy w historii będziemy mieli okazję oglądać galę nowej federacji freak-fightowej. Sobotni wieczór będzie należał do Clout MMA i ich premierowego wydarzenia, które odbędzie się w warszawskim Torwarze. Fani, którzy zdecydowali się na wykupienie biletów albo PPV zobaczą aż trzynaście emocjonujących pojedynków. Clout MMA 1 O KTÓREJ? Clout MMA 1 KIEDY gala CLOUT MMA 1?

Clout MMA 1 O KTÓREJ GODZINIE? Clout MMA 1 GODZINA rozpoczęcia gali

Wydawać by się mogło, że rynek freak-fightów w Polsce jest już nasycony i trudno będzie znaleźć "dziurę", w którą będzie można się wbić. Włodarze Clout MMA postanowili jednak zaryzykować i wystartowali z nową federacją, która swój oficjalny debiut będzie miała w sobotę. 5 sierpnia w warszawskim Torwarze zobaczymy galę Clout MMA 1, na której nie zabraknie znanych już nazwisk z freak-fightowej sceny, ale będzie również wiele nowych twarzy, które do tej pory nie miały zbyt wiele wspólnego z MMA. Mowa tu choćby o dwóch zasłużonych sportowcach. W co-main evencie Zbigniew Bartman zmierzy się z Tomaszem Hajto. Panowie nie mieli zbyt wiele czasu na przygotowania, więc możemy zobaczyć typowy freak-fightowy pojedynek.

Clout MMA 1 KIEDY gala Clout MMA 1 O KTÓREJ GODZINIE Clout MMA 1?

W ostatniej chwili w karcie walk pojawił się również inny były piłkarz, Błażej Augustyn. Zastąpił on Pawła Bombę i zmierzy się z Dominikiem Pudzianowskim. Walką, na którą kibice czekają najbardziej jest na pewno starcie Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą. Większe szanse daje się byłemu mistrzowi świata w boksie, ale trzeba pamiętać, że w klatce wydarzyć może się wszystko.

Gala Clout MMA 1 odbędzie się 5 sierpnia. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisja będzie dostępna jedynie w usłudze PPV, którą można wykupić na stronie cloutmma.tv. Relacja z gali Clout MMA 1 na żywo na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze