CLOUT MMA 3

i

Autor: CLOUT MMA/ materiały prasowe CLOUT MMA 3

kolejna gala CLOUT!

CLOUT MMA organizuje galę tuż przed sylwestrem! Niespodziewana zapowiedź CLOUT MMA 3

2023-11-21 17:05

Ostatnia gala CLOUT MMA 2 wywołała olbrzymie emocje, z wielu powodów. W oktagonie niedawno powstałej federacji nie zabrakło emocjonujących starć z dużymi nazwiskami, jak również zestawień, które odbiły się olbrzymim echem. Okazuje się jednak, że to nie koniec niespodzianek, które CLOUT MMA przygotowało na 2023 rok. Federacja postanowiła zorganizować jeszcze jedno wydarzenie, CLOUT MMA 3. Gala odbędzie się 29 grudnia.

Federacja CLOUT MMA 2 ma za sobą dwie gale, które zorganizowała w 2023 roku. Po ostatnim wydarzeniu, które odbyło się 28 października wielu fanów freak fightów mogło się spodziewać, że kolejna gala CLOUT MMA odbędzie się już w następnym roku, jednak nic bardziej mylnego. Organizacja, której twarzami są m.in. Lexy Chaplin oraz Sławomir Peszko zdecydowała się na dość zaskakujący krok, którym jest zorganizowanie wydarzenia tuż przed końcem roku, pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem. CLOUT MMA 3 odbędzie się dokładnie 29 grudnia w Warszawie.

Świąteczna gala CLOUT MMA! Niespodziewana zapowiedź, CLOUT MMA 3: Santa Clout tuż po świętach

Na nieco ponad na miesiąc przed planowanym wydarzeniem, federacja CLOUT MMA rozpoczęła promocję swojego nadchodzącego wydarzenia informując na początku tylko o tym, gdzie i kiedy odbędzie się gala CLOUT MMA 3, która nosi nazwę "Santa Clout". Na wieści o tym, jakie nazwiska pojawią się na karcie walk CLOUT MMA 3 kibice freak-fightów będą musieli jeszcze trochę poczekać, jednak biorąc pod uwagę niewiele czasu do samej gali, takie informacje powinny pojawiać się już na dniach. 

Świąteczno-noworoczny czas to okres rozliczeń i zupełnie nowego początku. W klatce CLOUT MMA rozstrzygnie się wiele konfliktów, nie zabraknie mocnych sportowych pojedynków i... głośnych debiutów - zapowiada swoje kolejne wydarzenie federacja CLOUT MMA. 

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany

Tekst sponsorowany