Conor McGegor OSZALAŁ? Ma nowe zegarki warte KILKA APARTAMENTÓW w Warszawie

2021-01-16 21:53 PSt
Conor McGregor
Autor: East News Conor McGregor

Conor McGregor jest osobą niezwykle kontrowersyjną i nie ulega to żadnej wątpliwości. Irlandczyk słynie z ekstrawaganckiego stylu życia i potwierdził to po raz kolejny. 32-latek będący najjaśniejszą gwiazdą mieszanych sztuk walki przebywa obecnie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nie byłby jednak sobą, gdyby nie pochwalił się nowo zakupionymi błyskotkami, których wartość wbije was w fotele!

Irlandczyk od kilku dni przebywa w Abu Zabi, przygotowując się swojego wielkiego powrotu do UFC – 24. stycznia zmierzy się bowiem z Dustinem Priorem. „The Notorious” wielokrotnie udowadniał już jednak, że nie samym treningiem człowiek żyje. Tak było także tym razem. 32-latek postanowił wykorzystać wizytę w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich i udać się na „małe” zakupy.

SZEF FAME MMA potwierdza walkę WARDĘGI i rywala DON KASJO [LIVE] Andrzej Kostyra

McGregor pochwalił się na Instagramie swoimi nowymi nabytkami. Na liście zakupów zrobionych przez Irlandczyka znalazły się m.in. dwa zegarki. Pierwszy z nich, Jacob & Co Astronomia Tourbillon Baguette, został wyceniony na około… 730 tysięcy funtów! Producent informuje, że posiada on w sumie 342 niewidocznie osadzonych diamentów. Podstawowe tarcze mają dalsze 133 białe diamenty o szlifie trójkątnym, o łącznej masie 16,8 karata.

Pudzian WALI BIMBER z samego rana! Przyznał się przed milionami. Jest jeszcze coś

Jeszcze ciekawiej robi się, gdy zobaczymy wartość drugiego cacka, które zakupił „The Notorious”. Kolejny zegarek marki Jacob & Co, tym razem o wdzięcznej nazwie „Rasputin”, wyceniany jest bowiem na około 1,5 miliona funtów! Niewątpliwie McGregor mógłby w tej cenie nabyć kilka luksusowych apartamentów w samym Centrum Warszawy.

Niesamowita METAMORFOZA gwiazdora FAME MMA. Ciężko uwierzyć, że tak wyglądał. KOLOSALNA różnica

Conor McGregor jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA. 32-latek stoczył jak do tej pory 26 walk, z których wygrał 22 (w tym 19 przez nokaut). Styczniowy pojedynek z Dustinem Priorem będzie wielkim powrotem zawodnika do UFC. W czerwcu 2020 roku „The Notorious” po raz kolejny ogłosił bowiem zakończenie kariery sportowej. Zarówno wcześniej jak i teraz nie wytrzymał na emeryturze zbyt długo.

Najnowsze