Conor McGregor

i

Autor: AP PHOTO Conor McGregor

Conor McGregor wyląduje helikopterem w centrum Warszawy?! Kibice zobaczą go na gali FEN?

2021-05-28 21:24

Nie ma wielu takich legend sportów walki jak Conor McGregor. Mówiąc MMA, momentalnie do głowy przychodzi nazwisko "The Notoriusa". Irlandczyk może pojawić się w Polsce już w sobotę 28 maja. Nasz kraj miałby odwiedzić z wyjątkowej okazji. O wszystkim opowiedział prezes organizacji FEN, Paweł Jóźwiak.

Gala FEN 34: TOTALbet Fight Night zwiastowała olbrzymie emocje! Interesujące freak-fighty przemieszane były z pełnymi sportowych wrażeń zawodowymi starciami. Gorąco ma być podczas co-main eventu, w którym mistrz organizacji Jonas Magard mierzy się z Fransem Mlambo. I właśnie z tego powodu jest szansa na to, by Conor McGregor pojawił się w Polsce. W rozmowie w studiu poinformował o tym szef organizacji FEN, Paweł Jóźwiak.

FEN 34: TOTALbet Fight Night RELACJA NA ŻYWO

Trybson przed galą FEN 34: TOTALBet Fight Night

Zdaniem Pawła Jóźwiaka jest szansa na to, że McGregor przyjedzie właśnie na walkę Mlambo, z którym trenuje w jednym teamie. Co więcej, rzekomo McGregor miał dzwonić, by "trzymać dla niego jedno miejsce". Niewykluczone, że Irlandczyk pojawi się dziś w Warszawie.

- Frans Mlambo to zawodnik, który na co dzień trenuje u Johna Kavanagha, w teamie Conora McGregora. Conor już dzisiaj dzwonił i prosił, by trzymać dla niego jedno miejsce, więc Conor może w każdej chwili wylądować tutaj helikopterem pod Pałacem Kultury i bądźcie czujni, bo dzisiaj na FEN może się wszystko wydarzyć - powiedział szef FEN Paweł Jóźwiak.

To było DŁUGIE face to face Szpilki i Różańskiego. Było BARDZO gorąco! [WIDEO]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze