FEN 34 KARTA WALK Kolejność walk na gali FEN 34 Kto walczy? Walka Trybson - Borowski kiedy? KARTA WALK FEN 34

i

Autor: East News FEN 34 KARTA WALK Kolejność walk na gali FEN 34 Kto walczy? Walka Trybson - Borowski kiedy? KARTA WALK FEN 34

Gala FEN 34 TOTALbet Fight Night dobiegła końca! Wielkie emocje w piątkowy wieczór. KREW w trakcie walki wieczoru

2021-05-28 15:58

FEN 34 RELACJA NA ŻYWO MMA - FEN 34 TOTALbet Fight Night RELACJA LIVE ONLINE w Internecie 28.05.2021 [WYNIK]. FEN 34 RELACJA W INTERNECIE. Przed nami kolejna, wielka gala MMA. W warszawskim Hiltonie dojdzie do starć między gigantami sztuk walki, a także popularnymi celebrytami. Przed nami noc wielkich emocji i starć, które na długie miesiące będą obiektem dyskusji między fanami męskiego sportu FEN 34 TOTALbet Fight Night MMA RELACJA NA ŻYWO w Internecie!

Gala FEN 34 TOTALbet Fight Night właśnie się zakończyła! Wydarzenie sportowe dostarczyło nam wielkich emocji, niezapomnianych walk i debiutu freak-fightu. Niestety, część walk skończyła się po kilku sekundach, a starcie między Łukaszem Charzewski a Damienem Lapilusem nie doszło do skutku. Mimo to, rewanż między "Trybsonem" a Łukaszem Borowskim już na zawsze zapisze się w historii polskich sportów walki. Śląski wojownik zemścił się za urwane ucho i zakończył swoją karierę.

Gale FEN 34 TOTALbet Fight Night dobiegła końca! Wielkie emocje w Hilton Warsaw

Już przed galą wiadomo było, że dojdzie do wielkich starć. Szczególnie że zmierzyć się miały gwiazdy sportów walki, a także celebryci. Wielką uwagę zwracało starcie Pawła Trybały i Łukasza Borowskiego. Panowie mówili o wielkiej nienawiści i chęci zdominowania rywala. Nim jednak do tego doszło, galę rozpoczęli Michał Piwowarski i Kacper Miklasz. "Piwo" nie miał litości i zaledwie po kilku sekundach powalił swojego przeciwnika na matę. Analogiczny scenariusz miał miejsce między dwoma gwiazdami Instagrama - Paolą i "tu viciią", gdzie zwyciężyła pierwsza z pań. Pierwszy, poważniejszy i trwający dłużej niż kilka sekund pojedynek zdarzył się dopiero w starciu między Kamilem Piórkowskim i Adamem Radziszewskim. Byli uczestnicy "Love Island" przez dłuższy czas prowadzili wyrównany pojedynek, jednak błędy Piórkowskiego sprawiły, że Radziszewski wykorzystał moment słabości swojego przeciwnika.

Trybson nie dał rady. Borowski go zdominował

Walka wieczoru okraszona była wielkimi emocjami. Warto przypomnieć, że Trybała w trakcie Fem 31 pozbawił Ślązaka ucha, a panowie cały czas dogryzali sobie w wywiadach i mediach społecznościowych. Mimo "złej krwi" między rywalami dostaliśmy naprawdę godny pojedynek ze zwrotami akcji. O ile pierwsza walka Trybsona z Borowskim była agresywna i pełna krwi, o tyle teraz panowie trzymali nerwy na wodzy i starali się stworzyć sportowe show. Borkowski zdołał jednak pomścić swoją porażkę i zwyciężył na punkty. Po wszystkim zakończył karierę i przekazał rękawice swojemu synowi, mając nadzieję, że ten pójdzie w jego ślady.

FEN 34

Najnowsze wpisy relacji pojawiają się na górze

To już koniec relacji. Dziękujemy za dziś!

- Przepraszam wszystkich fanów, że poległem - powiedział Trybson

Łukasz Borowski wygrywa na punkty! Zasłużone zwycięstwo rywala Trybsona!

Czekamy na werdykt sędziów!

Paweł Trybała pada z sił. Borowski kopie go lowkickami i zaczyna okładać po głowie!

Nieudana runda w wykonaniu Trybsona! Były uczestnik "Warsaw Shore" stracił przewagę i musi zrobić naprawdę wiele, aby zwyciężyć dzisiejszego wieczora!

Dobra wymiana ciosów! Borowski próbował wykorzystać przewagę i powalić Trybsona, jednak ten dał radę się obronić.

Dużo chaosu w pierwszej rundzie. Zarówno Trybson, jak i rywal starają się jednak opanować sytuację. Jak na razie nie widać jednak wyraźnej przewagi między przeciwnikami.

Potężny atak Trybsona kończy się obroną śląskiego wojownika

Borowski prowokuje Trybsona prześmiewczymi gestami!

Czas na walkę wieczoru!Paweł "Trybson" Trybała vs Łukasz "Boroś" Borowski!

Co za noc! Kolejna walka kończy się bardzo szybko! Genialne duszenie Fransa Mlambo okazało się piekielnie skutecznie i doszło do zakończenia walki zaledwie po kilku sekundach!

Przed nami kolejna walka, Jonas Magard i Frans Mlambo!

- Koleżanka pomyliła oktagon z b***elem - słyszeliśmy w trakcie mierzenia się wzrokiem Ady Śledź z jej następną rywalką w oktagonie!

"Lil Masti" ledwo co zaczęła walkę, a już ją skończyła! Precyzyjne ciosy spowodowały sprowadzenie do parteru, a potem duszenie. Śledź poddała walkę, a Aniela Bogusz wygrała w rekordowo szybkim czasie!

Ostatnia kobieca walka wieczoru przed nami! Aniela "Lil Masti" Bogusz zmierzy się z Adrianną Śledź

Po równej walce jednogłośną decyzją sędziowską zwycięża Oleksiejczuk!

Walka była bardzo wyrównana, ale brakowało jej polotu i wielu akcji. Czekamy na rozstrzygnięcie sędziów

Panowie prezentują się wybornie, ale jak na razie, nie widać zdecydowanej przewagi któregokolwiek z wojowników.

Oleksiejczuk przewalił rywala na matę i próbuje zakończyć pojedynek!

Panowie próbowali walki na parterze, ale nie mogli dojść do porozumienia i wrócili do stójki. Ich walka jest jak na razie bardzo wyrównana.

Pierwsza runda! Panowie jak na razie nie wymieniają dużej ilości czasów i patrzą, jak zaskoczyć

Czas wrócić po przerwie! Przed nami walka między Szymonem Duszą i Cezarym Oleksiejczukiem!

- prawdopodobnie trener Damiena źle ułożył tarczę, a ten uszkodził kolano - powiedział  Łukasz Charzewski o powodach, dla których nie doszło do starcia z Lapilusem.

Jednogłośną decyzją sędziów, zwycięzcą walki został Mateusz Muran Murański!

Koniec pojedynku! Trzecia runda zdecydowanie dla Murańskiego, ale czekamy na wynik sędziów

Murański miażdży Cheat Meala! Dużo ciosów na głowę, walka dobiega końca!

Czas na trzecią rundę! Panowie są już bardzo zmęczeni, co może wpłynąć na dzisiejszy wynik

Murański opada z sił, a Epic Cheat Meal bronił się z całych sił. Druga runda zakończona przewagą Murańskiego, ale nie można zapomnieć, że ma odjęty punkt

Murański z odjętym punktem! Zaczął wypluwać ochraniacz na zęby

Koniec pierwszej rundy! Agresywne ataki Murańskiego nie wystarczyły, a Epic Cheat Meal utrzymał się na nogach i pokazał kilka technicznych ciosów!

Murański ruszył z całą siłą na przeciwnika, ale został powalony. Chaotyczny początek walki!

Czas na kolejną walkę.  Mateusz "Muran" Murański i Epic Cheat Meal wchodzą do oktagonu!

OFICJALNIE: Walka Lapidusa z Łukaszem Charzewskim nie dojdzie do skutku! Powodem kontuzja Francuza, która nie pozwoli mu stoczyć dzisiejszej walki w FEN 34!

Sandora na wycieńczeniu. Szakalowa próbuje powalić rywalkę i zmusić ją do kapitulacji,co się udało. Ukrainka zwyciężyła po wielkiej przewadze, którą miała przez cały pojedynek!

Druga runda! Ukrainka próbuje zepchnąć Brazylijkę, duża wymiana ciosów, mimo słabszych warunków, to reprezentantka naszych wschodnich sąsiadów wydaje się faworytką!

Równa walka pań! Mimo różnicy wzrostowej, panie prezentują równy poziom i nikt nie jest w stanie wytypować, kto zwycięży w dzisiejszej walce.

Czas na kolejne starcie! Tym razem w ringu pojawią się Ekaterina Shakalova i  Jamila Sandora!

Radziszewski wygrywa! Piórkowski stracił siły po przeprowadzeniu kilku, mocnych ciosów. Opad sił wykorzystał Radziszewski, który powalił rywala na matę i zakończył pojedynek!

Chaotyczny początek walki. Kamil Piórkowski przeprowadził szereg, potężnych ataków, Adam Radziszewski stara się broni i uciekać przed rozpędzonym rywalem!

Czas na zmianę kolejności Z powodu kontuzji Lapidusa, dojdzie teraz do starcia między Kamilem Piórkowskim i Adamem Radziszewskim!

PILNE. Trzecia walka wieczoru zagrożona? Damien Lapilus miał doznać kontuzji tuż przed swoim starciem, możliwe, że dojdzie do zamiany kolejności! Walka odbędzie się tylko wtedy, kiedy Lapidus będzie mógł stanąć na własne nogi!

- Miało być 10 sekund i pijemy szampana (...) chciałabym mieć więcej szans, aby zawalczyć - powiedziała zwyciężczyni pierwszego freak-fightu.

Chaotyczne ataki Paoli. Walka ledwo co się zaczęła, a już skończyła. Agresja wystarczyła, Gnieciak się poddała (zwycięstwo przez poddanie)

Przed nami pierwsza walka freak-fightu! Paulina Paola vs Wiktoria "tu_viciia" Gnieciak

- Rękawice przeznaczam dla chorej Igi - powiedział Piwowarski po walce i oddał rękawice z dzisiejszej walki do licytacji.

BŁYSKAWICZNY KONIEC PIERWSZEJ WALKI! Piwowarski udusił Miklasa! (zwycięstwo przed poddanie)

Piwowarski powalił przeciwnika na matę! Będzie duszenie!

Czas na pierwszą walkę wieczoru! Kacper Miklasz zmierzy się z Michałem Piwowarskim! Panowie weszli właśnie do ringu

Jesteśmy po ceremonii otwarcia, już zaraz pierwsze starcia!

Conor McGregor może pojawić się na FEN? Prezes federacji powiedział, że to możliwe!

Tak prezentuje się dzisiejsza karta walk:

Zaczynamy! Wielkie emocje przed nami!

Witamy w relacji live gali FEN 34: TOTALbet Fight Night. Początek relacji live na se.sport.pl o godzinie 20.00.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze