Conor McGregor

i

Autor: Instagram/ thenotoriousmma Conor McGregor

Niesamowity egzemplarz

Conor McGregor zupełnie się z tym nie krył. Zdjęcie tego potwora robi piorunujące wrażenie, a cena sprawia, że spadniecie z krzeseł

2023-04-12 15:16

Conor McGregor nigdy nie krył się ze swoim bogactwem i majątkiem, jaki udało mu się zgromadzić przez lata bycia na szczycie w mieszanych sztukach walki. Irlandczyk w klatce zarobił niemałe pieniądze, ale jeszcze większe zyski czerpał z działalności pozasportowej. Dzięki temu może pozwolić sobie na rzeczy, na które stać nielicznych. Jego ostatnie zdjęcie na wodnym potworze wywołało spore poruszenie.

Conor McGregor stał się niekwestionowaną ikoną mieszanych sztuk walki. Przez lata dominował w największej organizacji MMA na świecie, amerykańskim UFC. Wielu kibiców nadal ma nadzieje, że reprezentant Irlandii wróci do oktagonu, ale na razie się na to nie zanosi. McGregor przeszedł sporą transformację i powrót do walk na pewno nie byłby tak łatwy, jakby można to zakładać. Sam zawodnik stara się korzystać z życia jak może.

Jacht McGregora kosztował miliony. To wyjątkowy egzemplarz

Na jego profilach w mediach społecznościowych pojawia się mnóstwo zdjęć z wypoczynku i życia milionera. McGregor nigdy nie ukrywał wystawnego życia i tym razem pochwalił się niebywałą "zabawką". Już jakiś czas temu było głośno o tym, że Irlandczyk jest w posiadaniu wyjątkowego jachtu, Lamborghini 63 Tecnomar. Łódź została wyprodukowana w zaledwie 63 egzemplarzach i jeden z nich trafił do byłego mistrza UFC.

Lamborghini 63 Tecnomar napędzane jest silnikiem o mocy 4000 koni mechanicznych i potrafi rozwinąć prędkość 60 węzłów odpowiadającą ok. 111 km/h. Łódź wzorowana jest na Lamborghini Sian FKP 37 i producenci postarali się, aby odwzorować najdrobniejsze detale. Jak na wyjątkową łódź i cena jest wyjątkowa. Za Lamborghini 63 Tecnomar trzeba zapłacić około 4 mln dolarów, co daje blisko 17 mln zł.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze