Co za transformacja

Niewiarygodne, jak naprawdę wygląda ciało Conora McGregora. Szokująca metamorfoza. Półnagie zdjęcie wszystko pokazuje

2023-03-22 10:51

Conor McGregor to żywa legenda mieszanych sztuk walki. Irlandczyk przez wiele lat panował w UFC i stał się gwiazdą światowego formatu. Nie tylko dzięki świetnym pojedynkom w klatce, ale również dzięki swojej osobowości, którą trzeba uznać za wyjątkową. McGregor od dłuższego czasu nie walczył, ale wciąż dba o swoje ciało. W ostatnich miesiącach bardzo mocno pracował nad sylwetką, która mocno się zmieniła.

Conor McGregor po raz ostatni walczył w 2021 roku. Choć Irlandczyk mówił, że w MMA już nie wystąpi, wciąż krążą plotki, że niebawem wróci do klatki i znów da wielkie show. Ostatnio pojawiły się nawet doniesienia, że jego kolejnym rywalem miałby być Colby Covington, a więc były tymczasowy mistrz wagi półśredniej UFC. I z dużą dozą prawdopodobieństwa można przypuszczać, że pojedynek przyciągnąłby miliony fanów.

Metamorfoza McGregora. Jego ciało robi ogromne wrażenie

Na razie są to jedynie plotki i niekoniecznie mogą one znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości. W dodatku Conor McGregor w ostatnim czasie bardzo mocno zmienił swoją sylwetkę. Do tej pory był umięśnionym zawodnikiem, ale muskulatura była mniej "obfita". Teraz Irlandczyk zdecydowanie przybrał na masie i waży zdecydowanie więcej. Dlatego raczej na pewno musiałby występować w wyższej kategorii wagowej. A to, jak zmienił się McGregor widać na galerii poniżej. Muskulatura zawodnika MMA robi wielkie wrażenie.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze