Apoloniusz Tajner, Dominika Tajner

i

Autor: Artur Hojny/Super Express Apoloniusz Tajner, Dominika Tajner

Bolesne momenty

Córka Tajnera przyznała, że miała przetrącony nos. Zdradziła kulisy, doszło do wielkich zmian

2022-11-17 18:46

Mieszane sztuki walki stały się bardzo popularną dyscypliną w Polsce. Zwłaszcza wydanie freak-fightowe, gdzie na przeciw siebie stają znane osobistości ze świata show-biznesu. Niebawem zadebiutuje kolejna taka federacja, a jedną z zawodniczek będzie Dominika Tajner. Partnerka Mariusza Wacha zdradziła, że poznała już smak treningów MMA, co ma swoje pozytywne i negatywne strony.

Freak-fighty biją w Polsce rekordy popularności. Gale FAME MMA, czy HIGH League cieszą się ogromnym zainteresowaniem i wciąż nie brakuje ciekawych pojedynków, które elektryzują fanów. W ślad za tymi dwiema federacjami próbują podążać inni. Niebawem na rynku zadebiutuje organizacja Stars MMA, gdzie również zobaczymy znane twarze z szeroko pojętego show-biznesu.

Dominika Tajner o przetrąconym nosie. Tak przygotowuje się do debiutu w MMA

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że jedną z zawodniczek tej federacji będzie Dominika Tajner. Córka byłego prezesa PZN od kilku tygodni ostro trenuje i przygotowuje się do pierwszej walki. Partnerka polskiego pięściarza, Mariusza Wacha przyznała w rozmowie z "Faktem", że starcie w Stars MMA to dla niej wyzwania, ale właśnie dlatego zgodziła się na taką propozycję.

Treningi MMA sprawiły, że poczuła się lepiej i zauważa zmiany w wyglądzie. - Mam okazję, by choć troszkę poczuć się jak sportowiec, a mam dla nich wielki szacunek. Przy okazji jestem zachwycona efektami. Teraz jestem w świetnej formie, schudłam prawie 8 kilogramów, moje ciało jest jędrniejsze, buduję też mięśnie - przyznała Tajner. Ale są i minusy treningów. - Nie ukrywam, że się boję, nos już miałam przetracony na sparingach. Śmieję się, że w razie czego są operacje plastyczne - powiedziała zawodniczka Stars MMA. Dominika Tajner zmierzy się z Mają Cylwik.

Sonda
Która freak-fightowa organizacja jest najlepsza?
Mamed Khalidov PIERWSZY RAZ o walce z Pudzianowskim
Najnowsze