Dominika Tajner i Mariusz Wach

i

Autor: archiwum prywatne Dominiki Tajner Dominika Tajner i Mariusz Wach

Tylko u nas!

Nowa freakowa federacja wchodzi do gry! Dominika Tajner podpisała kontrakt i nam zdradza szczegóły!

2022-10-12 13:58

Dominika Tajner od kilku miesięcy spotyka się z Mariuszem Wachem, byłym pretendentem do tytułu mistrza świata w boksie w wadze ciężkiej. Jej narzeczony wciąż jest aktywnym pięściarzem, ale i jego wybrankę wkrótce także zobaczymy w akcji! Tajner właśnie podpisała kontrakt na walkę!

Tajner kilka tygodni temu zdradziła w rozmowie z "Super Expressem", że na sali treningowej wylewa hektolitry potu, bo przygotowuje się do kolejnych wyzwań. W mediach społecznościowych często chwali się też zdjęciami z Antonim Chmielewskim, byłym znakomitym wieloletnim zawodnikiem KSW, który jest jej szkoleniowcem. Ostatnio wraz z Wachem pojechała na jego walkę do RPA i tam z kolei trenował pod okiem Piotra Wilczewskiego, czyli opiekuna naszego pięściarza. - Poza tym "Wilku" był tak uprzejmy, że przez te dwa tygodnie w RPA prowadzi także moje treningi, ponieważ także ja przygotowuję się moich kolejnych wyzwań. Z jednej strony dostaję zatem od trenera niezły wpiernicz, a z drugiej naprawdę miło wszyscy razem spędzamy czas - powiedziała nam Tajner.

Dominika Tajner podpisała kontrakt na walkę

W środę na Instagramie Tajner zamieściła natomiast zdjęcie podpisanego przez siebie kontraktu na walkę. - Będzie to nowa freakowa federacja. Bardzo innowacyjna, która pokaże, że można być celebrytą i że można pokazać się sportowo, ale przy tym nie obrażać nikogo i nie wprowadzać fanów w świat patologii, a wręcz przeciwnie - dać wszystkim motywacje. Będzie to potężna gala i dosłownie za kilka dni wszystkiego się dowiecie! - zdradziła "Super Expressowi". Czekamy zatem na więcej informacji!

Sonda
Którą organizację freak-fightową wolisz?
Mariusz Wach zaręczył się z Dominiką Tajner. Nam opowiada szczegóły
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze