Czy zawodniczki MMA mogą się malować? Odpowiedź w Szkole Wojowników MMA [WIDEO]

2019-09-15 14:23 MF
Anita Bekus jest jedną z bohaterek Szkoły Wojowników MMA
Autor: Marcin Smulczyński Anita Bekus jest jedną z bohaterek "Szkoły Wojowników MMA"

- Chcemy pokazać ludziom, że MMA to nie są walki uliczne, a piękna i wymagająca wielu poświęceń dyscyplina. Liczę, że przełamiemy stereotypy i zachęcimy ludzi do treningów - powiedziała nam Anita Bekus (29 l.), jedna z twarzy "Szkoły Wojowników MMA".

"Szkoła Wojowników MMA" to nowy projekt "Super Expressu" i federacji FEN, w którym gwiazdy przybliżają widzom codzienną, katorżniczą pracę, jaką wykonują przed wejściem do klatki. W pierwszym odcinku, dostępnym już w internecie, zawodnicy pod okiem cenionego fachowca Artura Gwoździa pokazują, jak powinna wyglądać profesjonalnie przeprowadzona rozgrzewka.

Jedną z głównych bohaterek projektu jest Anita Bekus, która w przeszłości odnosiła wielkie sukcesy w sportach sylwetkowych. Piękna zawodniczka zamieniła jednak bikini na rękawice i stoczyła już 3 profesjonalne walki (dwie wygrała). - Sporo osób odradzało mi treningi MMA, ale gdy poszłam na pierwsze zajęcia, od razu poczułam, że to sport stworzony dla mnie. Ludzie myślą, że zawodnicy trafiają do klatki z ulicy, a my chcemy pokazać, że tak nie jest. Żeby walczyć w MMA trzeba opanować mnóstwo technik, a przy tym mieć niesamowitą wydolność - powiedziała nam Anita, która w programie zdradza również czy wojowniczki MMA mogą wyjść do klatki w... makijażu.

Nowe odcinki programu będą pojawiały się w każdy piątek o godzinie 18 na kanale „Szkoła Wojowników MMA” w serwisie YouTube. Zapraszamy do treningów!

Najnowsze