Emocje na HL 6

i

Autor: Twitter

Wspaniała akcja arbitra!

"Daro Lew" powalony na łopatki przez sędziego! Ależ interwencja, zawrzało w klatce HIGH League

2023-03-18 22:15

Trwa w najlepsze gala HIGH League 6 w katowickim Spodku. Za nami kolejne walki, za nami również debiut w klatce słynnego "Ludwiczka" z kanału TopTop News. Popularny reporter przegrał w starciu z "Daro Lwem", ale sam "Daro Lew" został powalony na deski przez… sędziego Piotra Jarosza. To była znakomita interwencja prowadzącego pojedynek.

Kacper „Ludwiczek” Bociański zostawił serce w klatce. Choć nie ma zbyt imponujących warunków fizycznych, to bardzo dzielnie walczył z dużo większym od siebie Dariuszem „Daro Lwem” Kaźmierczukiem. Przegrał, ale między rundami wszystkich pogodził sędzia. Piotr Jarosz musiał interweniować, gdy zawrzało między Ludwiczkiem i Daro Lwem tuż po gongu.

Gdzie i kiedy HIGH League 7? Znamy odpowiedź, organizatorzy wszystko ujawnili

Runda już się skończyła, a dosłownie kilka chwil po sygnale – Ludwiczek wyprowadził jeszcze jeden cios w kierunku Daro Lwa. Ten szybko się zagotował i zaatakował Ludwiczka. Jego emocje ostudził jednak sędzia Piotr Jarosz, który odciągnął go od rywala i subtelnym ruchem powalił na ziemię. Od razu Daro Lew wiedział, że źle postąpił. Ludwiczek, zły na całe wydarzenie, pozdrowił rywala środkowym palcem.

High League 6 RELACJA NA ŻYWO: Gala High League 6! Denis Załęcki zdyskwalifikowany, Paweł Tyburski zwyciężył [WYNIKI, KARTA WALK]

Ostatecznie to jednak Daro Lewm wygrał z Ludwiczkiem. To dla niego druga wygrana we freakfightach.

Najman - Jóźwiak to ustawka? Szczery wywiad "El Testosterona" po klęsce
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze