High League 6

i

Autor: High League

Będą się bić

Gdzie i kiedy HIGH League 7? Znamy odpowiedź, organizatorzy wszystko ujawnili

2023-03-18 21:28

Trwa HIGH League 6 w katowickim Spodku, a przedstawiciele federacji już ujawnili plany na kolejną galę. Poznaliśmy miejsce i datę siódmej odsłony imprezy, w której walczą popularni freakfighterzy. Na kolejne walki gwiazd internetu trzeba będzie poczekać do czerwca.

"HIGH League po ponad rocznej przerwie wraca do Krakowa! Już 17 czerwca odbędzie się tam gala HIGH League 7, podczas której wystąpią największe gwiazdy organizacji. TAURON Arena Kraków… do zobaczenia!!! Nie możesz tego przegapić" – tak brzmi, trzeba przyznać, bardzo emocjonalny wpis organizatorów. Wszystko jasne! Choć właśnie trwa „szóstka” HIGH League, to już wiem, że to właśnie Kraków w letni wieczór 17 czerwca odbędzie się kolejna gala. Na razie jest jeszcze zbyt wcześnie, by z całą pewnością poinformować, kogo zobaczymy podczas HL 7.

High League 6 RELACJA NA ŻYWO: Gala High League 6! Szalony Reporter lepszy od Michała Cichego [WYNIKI, KARTA WALK]

Mówi się, że podczas czerwcowej gali HIGH League zobaczymy broniącego pasa niskorosłych Mateusza „Mini Majka” Krzyżanowskiego, Alberto Simao, Pawła „Tyboriego” Tyburskiego i Josefa Bratana, który rzucił wyzwanie Adrianowi „Medusie” Salamonowi. Hitem szóstej gali HIGH League są za to starcia Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem oraz Jarosława "pashaBiceps" Jarząbkowskiego z Marcinem Dubielem.

HIGH League 6 KOLEJNOŚĆ WALK. HIGH League 6 KOLEJNOŚĆ WALK. HIGH League 6 kto walczy na HIGH League 6 lista walk?

Najman - Jóźwiak to ustawka? Szczery wywiad "El Testosterona" po klęsce
Listen on Spreaker.
Najnowsze