High League

i

Autor: High League

High League 6

Dubiel poddał Jarząbkowskiego w pierwszej rundzie! Najman zrewanżował się na Jóźwiaku, wielkie emocje podczas gali High League 6

2023-03-19 0:01

Gala High League 6 przeszła do historii. Wszystkie walki dostarczyły wiele emocji, na pewno dobrze wydarzenie w katowickim Spodku będzie wspominał Marcin Najman, który zrewanżował się na Pawle Jóźwiaku. W starciu wieczoru Marcin Dubiel poddał Jarosława Jarząbkowskiego w pierwszej rundzie. Na pewno na długo zapamiętany zostanie potyczka Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim, ponieważ "Bad Boy" został zdyskwalifikowany przez kopnięcia, a pojedynek odbywał się na zasadach boksu.

Main event: Jarosław "PashaBiceps" Jarząbkowski - Marcin Dubiel 

co-main event: Lexy Chaplin - Patrycja Hornik

Denis Załęcki - Paweł Tyburski (boks w małych rękawicach)

Konrad Karwat - Denis Labryga

Marcin Najman - Paweł Jóźwiak

Dawid Załęcki - Mateusz "Don Diego" Kubiszyn (K-1 w małych rękawicach)

Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak - Michał Cichy

Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk - Kacper "Ludwiczek" Bociański

Mateusz "Haribo" Gąsiewski - Roger Salla

To już szósta gala federacji High League. Wszyscy fani nie mogą się doczekać pojedynków, które na pewno dostarczą bardzo dużo emocji. W jednym ze starć wystąpi Marcin Najman, który ponownie zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem - prezesem FEN. Ostatni raz wspomniana dwójka walczyła podczas wydarzenia WOTORE 6, wówczas "El Testosteron" przegrał pojedynek na samym początku pierwszej rundy. Mocnych uderzeń kibice mogą się spodziewać także w walce Mateusza Don Diego Kubiszyna z Dawidem Załęckim. W main evencie gali w oktagonie spotkają się Jarosław Pasha Jarząbowski i Marcin Dubiel.

Najnowsze