Don Kasjo - Parke O KTÓREJ GODZINIE. KIEDY walka Don Kasjo - Parke na FAME MMA 10. Don Kasjo - Parke GODZINA walki

2021-05-15 0:03
Don Kasjo, Norman Parke
Autor: Instagram/famemmatv Don Kasjo, Norman Parke

Don Kasjo - Parke O KTÓREJ GODZINIE. KIEDY walka Don Kasjo - Parke na FAME MMA 10. Don Kasjo - Parke GODZINA walki. Don Kasjo - Norman Parke FAME MMA 10 KIEDY WALKA. Chyba nie ma bardziej oczekiwanego pojedynku w polskim sporcie w najbliższym czasie niż walka Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem Parke. Będzie to starcie, które zwieńczy galę FAME MMA 10 i niewątpliwie tysiące kibiców czekają na jej rozstrzygnięcie. Bez wątpienia to Parke jest faworytem pojedynku, ale Don Kasjo zapowiada, że znokautuje rywala. Don Kasjo - Parke O KTÓREJ GODZINIE? Walka Don Kasjo - Parke GODZINA.

Don Kasjo - Parke GODZINA walki. O której godzinie walczy Don Kasjo - Parke

Don Kasjo reprezentanta Irlandii Północnej do walki wyzywał już kilkakrotnie. Kilka miesięcy temu wydawało się, że nie ma szans, aby do takiego pojedynku doszło. Parke to bowiem zawodnik, który z niejednego pieca jadł chleb i ma bardzo bogate doświadczenie w mieszanych sztukach walki. Przez kilka lat był zawodnikiem UFC, a tam przypadkowi wojownicy nie trafiają. Ostatnio walczył dla KSW, a więc jednej z największych federacji na Starym Kontynencie. Irlandczyk znany jest z porywczego temperamentu oraz świetnych umiejętności w parterze. Walka na FAME MMA 10 odbędzie się jednak w formule bokserskiej, co może być nieznacznym plusem dla Don Kasjo, który w boksie amatorskim radził sobie naprawdę nieźle, ale Parke to jednak zawodowiec "pełną gębą". Byłoby ogromnym zaskoczeniem, gdyby reprezentant Irlandii Północnej w sobotni wieczór okazał się gorszy od swojego rywala. Don Kasjo jest jednak pewny swego i zapowiada, że uda mu się znokautować przeciwnika. Ponadto obaj nie szczędzą sobie gorzkich słów pod swoim adresem.

FAME MMA 10: Don Kasjo - Parke O KTÓREJ GODZINIE? Walka Don Kasjo - Parke KIEDY

Norman Parke w rozmowie z "Super Expressem" stwierdził, że walka może potrwać na pełnym dystansie. - Uważam, że będzie decyzja sędziowska. Ja nie jestem do znokautowania, on nie jest do znokautowania. Gada o tym mnóstwo, że mnie znokautuje, ale myślę, że zrozumie, gdy mnie trafi, a ja nadal będę stał - powiedział były zawodnik KSW i UFC. Dla Parke będzie to naturalnie pierwszy pojedynek w FAME MMA, a Don Kasjo w klatce tej federacji pojawi się po raz piąty.

Walka Don Kasjo - Norman Parke będzie miała miejsce w sobotę 15 maja na gali FAME MMA 10. Pojedynek Don Kasjo - Norman Parke zaplanowana jest jako walka wieczoru i panowie w klatce powinni pojawić się nie wcześniej niż godzinie 23:00. Gala FAME MMA 10 dostępna będzie jedynie w usłudze PPV, którą można nabyć W TYM MIEJSCU. Relacja z FAME MMA 10 NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze