Dustin Poirier, Conor McGregor

i

Autor: AP Dustin Poirier, Conor McGregor

Dustin Poirier - Conor McGregor GDZIE OGLĄDAĆ? Walka Poirier - McGregor STREAM LIVE w Internecie. TRANSMISJA TV Poirier - McGregor NA JAKIM KANALE?

2021-07-10 12:57

Dustin Poirier - Conor McGregor GDZIE OGLĄDAĆ? Walka Poirier - McGregor STREAM LIVE w Internecie. TRANSMISJA TV Poirier - McGregor NA JAKIM KANALE? UFC 264 walka Poirier - McGregor TRANSMISJA TV STREAM w Internecie. Czas zwieńczyć dzieło! Czas, aby dopełniła się trylogia pojedynków Dustina Poiriera z Conorem McGregorem. Kto wyjdzie zwycięsko z tego arcyciekawego starcia? Poirier - McGregor STREAM LIVE w Internecie TRANSMISJA TV.

Poirier - McGregor TRANSMISJA TV

Do pierwszego pojedynku Dustina Poiriera z Conorem McGregorem doszło już w 2014 roku. Wówczas górą był drugi z wymienionych wojowników. Do rewanżu doszło jednak siedm lat później - na początku bieżącego roku. Wówczas górą okazał się już Poirier. Teraz ma dopełnić się trylogia pojedynków obu wojowników. Atmosfera została podgrzana do maksimum, jako że obaj sportowcy nie ukrywają wzajemnej niechęci. W pojedynku tym na szali leży także bardzo istotny cel sportowy. Mówi się, że kto odniesie zwycięstwo w nadchodzącej walce, to nie tylko prestiżowo rozstrzygnie na swą korzyść trylogię starć, ale i zostanie pretendentem do walki o mistrzostwo kategorii lekkiej. Aktualnie tytuł w tej dywizji należy do Brazylijczyka Charlesa Oliveiry.

Dustin Poirier - Conor McGregor STREAM LIVE w Internecie

Walka Dustin Poirier - Conor McGregor w ramach UFC 264 rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę (10-11 lipca) o godz. 4:00 czasu polskiego. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z walki Poirier - McGregor w Polsacie Sport. STREAM LIVE ONLINE w Internecie z walki Poirier - McGregor w usłudze Ipla.

Sylwia Dekiert o Euro i igrzyskach
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze