EFM SHOW PPV CENA. Gdzie oglądać EFM SHOW TRANSMISJA PPV. Gala EFM jak kupić PPV? EFM SHOW PPV ile kosztuje?

2021-04-09 10:48 Mateusz Sobiecki
Gala EFM Show
Autor: Mat. prasowe Gala EFM Show

EFM SHOW PPV CENA. Gdzie oglądać EFM SHOW TRANSMISJA PPV? Gala EFM jak kupić PPV. EFM SHOW PPV ile kosztuje? EFM SHOW GDZIE KUPIĆ PPV do EFM SHOW? Już dziś kolejna gala organizacji EFM SHOW! Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić. To przełomowe wydarzenie dla polskich sportów walki. Federacja prowadzona m.in. przez Michała Materlę chce wnieść nową świeżość na rynek. Walką wieczoru wydarzenia będzie pojedynek Michała Pasternaka z Maciejem Różańskim. Kto wyjdzie górą z pojedynku "Wampira" ze strażakiem? EFM SHOW PPV CENA GDZIE KUPIĆ?

EFM SHOW PPV: CENA, GDZIE KUPIĆ?

Po odważnych challengach i rywalizacji drużynowej w zaskakujących wyzwaniach, czas na galę organizacji EFM SHOW! O 100 tysięcy złotych powalczą zespoły: ognia, ziemi, powietrza i wody. W jednym z najciekawszych pojedynków wieczoru Daniel Skibiński zmierzy się z Johnem Michaelem Sheilem. Irlandczyk jest sparingpartnerem legendarnego Conora McGregora. Dla polskiego zawodnika to kolejny krok w kierunku pojedynków w organizacji UFC. - Nie ukrywam, że to jest mój główny cel. Ten rok poświęcam jeszcze na starania dostania się tam. Potrzebuję jak najwięcej wygranych walk – nie ukrywa Skibiński, który wygrał dziesięć ostatnich walk! W super fighcie do ringu wejdą Akop Szostak oraz Radosław Słodkiewicz. - Uważam, że po przerwie i kontuzji to dość dobry rywal. Lubię i szanuję Radka Słodkiewicza, ale nie jest bardzo wymagającym przeciwnikiem. Każdy duży chłop, który umie mocno uderzyć jest niebezpieczny i on taki będzie, ale nie jest to jakiś mistrz świata. Trzeba podejść do niego z dużą pokorą, bo jak trafi tą ręką to może urwać głowę - mówił Akop Szostak.

Akop Szostak: MMA poszło w złą stronę! EFM SHOW to coś nowego

EFM SHOW PPV GDZIE KUPIĆ? Jak oglądać EFM SHOW PPV?

Organizacja EFM SHOW przyspiesza i już zapowiedziała drugą galę, która odbędzie się na początku czerwca w Bułgarii. Radosław Paczuski to jeden z najbardziej znanych zawodników muay thai i kick-boxingu, amatorski mistrz świata K-1, a także organizacji FEN i DSF. W ringu EFM SHOW pojawi się Michał Materla, legendarny wojownik MMA. Ikona KSW zdecydowała się odejść z największej organizacji i właśnie w EFM SHOW kontynuować karierę

Gala EFM SHOW odbędzie się już w piątek, 9 kwietnia. TRANSMISJA z EFM SHOW dostępna będzie jedynie w usłudze PPV. Jej koszt wynosi 24,99 zł. PPV na EFM SHOW można wykupić W TYM MIEJSCU, WYSTARCZY KLIKNĄĆ. Początek gali zaplanowano na godzinę 18:00. Relacja z EFM SHOW NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze