Gorące zdjęcie!

Ewa Brodnicka przekroczyła granicę. Pokazała pokaźny biust, rogi diabła i koronkowe majtki, to zdjęcie rozpala

2023-05-25 12:02

Ewa Brodnicka postanowiła pokazać wyjątkowo gorące zdjęcie na swoich mediach społecznościowych. Była mistrzyni świata i Europy WBO w wadze super piórkowej opublikowała na Instagramie wyjątkowo gorące zdjęcie w koronkowej bieliźnie i w... rogach diabła! Patrząc na to zdjęcie można poczuć taki gorąc, jakby człowiek sam przekroczył bramy piekła! Mamy gorące zdjęcie.

Ewa Brodnicka nie przestaje zadziwiać! Gwiazda freak-fightów, która przez lata reprezentowała Polskę na ringach bokserskich była ostatnimi czasy bohaterką mediów w związku z jej starciem z Martą Linkiewicz. Pięściarka odniosła zwycięstwo po długiej i wymagającej walce, co przysporzyło jej grona fanów, którzy zasilili jej media społecznościowe. Gwiazda, która już w przeszłości pokazywała wyjątkowo gorące publikacje, postanowiła przekroczyć kolejne granice i zareklamowała swój profil  na portalu "Only Fans" za pomocą wyjątkowo gorącej publikacji na której wije się w koronkowej bieliźnie i w rogach diabła. Obok takiej publikacji ciężko przejść obojętnie.

Ewa Brodnicka prowokuje w mediach społecznościowych. Gorące zdjęcie pięściarki

Brodnicka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych już niejednokrotnie pokazywała gorące zdjęcia, które rozpalały widzów. Teraz jednak, przy okazji reklamowania swojego profilu na OnlyFans, Brodnicka poszła o krok dalej i pokazała swoje dość denomiczne oblicze. Do ujęć prezentujących jej wysportowane ciało w koronkowej bieliźnie dodała maskę z diabelskimi rogami. Aby zobaczyć inne, równie gorące zdjęcia Ewy Brodnickiej, przejdź do galerii zamieszczonej w tekście. 

Ewa Brodnicka

i

Autor: instagram.com/ewabrodnicka
Sonda
Czy podoba Ci się Ewa Brodnicka?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze