Sergiusz Nitrozyniak Górski i Mariusz Sarius Golling

i

Autor: Instagram Sergiusz "Nitrozyniak" Górski i Mariusz "Sarius" Golling

FAME MMA 13: Nowe informacje ws. debiutu Sariusa i Nitrozyniaka! O tym jeszcze nikt nie mówił

2021-09-27 15:39

Przed nami dopiero gala FAME MMA 11, a powoli odsłaniane są pasjonujące informacje na dwa wydarzenia do przodu! Na gali FAME MMA 13 w ringu wystąpić mają popularny streamer Sergiusz "Nitrozyniak" Górski i raper Mariusz "Sarius" Golling! Mamy nowe informacje w tej sprawie. O tym jeszcze się nie mówiło!

FAME MMA 11 zbliża się wieeelkimi krokami! Już w sobotę 2 października w walce wieczoru Norman "Stormin" Parke zmierzy się w hitowym starciu z Borysem "Diabłem Tasmańskim" Mańkowskim. Piętnastominutowe starcie bez żadnych przerw w boksie w małych rękawicach z pewnością dostarczy olbrzymich emocji. Podczas drugiej konferencji prasowej przed galą na jaw wyszły ciekawe informacje w sprawie nie tylko FAME 12, ale także trzynastej odsłony gali. W klatce pojawić się mają popularny raper Mariusz "Sarius" Golling i streamer Sergiusz "Nitrozyniak" Górski. To prawdziwe petardy dla fanów freak-fightowej organizacji.

FAME MMA: Don Kasjo ordynarnie o Wardędze. Nazwał go zwykłą kur***

Kiedy gala FAME MMA 13? Kiedy walka "Sariusa" i "Nitrozyniaka"?

Fani z pewnością będą zachwyceni ich walkami. Obaj są znanymi postaciami internetowymi, na jednego i drugiego wielu czekało! Zanim jednak dojdzie do gali FAME MMA 13, przyjdzie jeszcze czas na dwunastkę. Ta ma odbyć się 20 listopada. W jakim miejscu? To jeszcze nie zostało ujawnione, ale organizacja ma wrócić do jednej z hal, w której już przygotowała raz show. Według naszych informacji będzie to ostatnia gala w tym roku!

Kiedy więc odbędzie się gala FAME MMA 13? Oczywiście na początku przyszłego roku. Dokładny termin także nie został jeszcze ogłoszony, ale do tej pory pierwsze gale w roku odbywały się w marcu. I według naszych informacji tak ma być też i tym razem. FAME MMA 13 planowana jest na marzec.

Artur Szpilka skomentował walkę Joshua - Usyk! Teraz czeka na starcie Jokera z Batmanem! [TYLKO U NAS]

Don Kasjo STARŁ SIĘ z Wardęgą "JESTEŚ ZWYKŁĄ KUR**!"

FAME MMA 13 - KARTA WALK

  • Sergiusz "Nitrozyniak" Górski - TBA
  • Mariusz "Sarius" Golling - TBA
Sonda
Czy Don Kasjo pokona Marcina Wrzoska na FAME MMA 12?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze