Don Kasjo

i

Autor: Instagram / donkasjo Don Kasjo

Don Kasjo ordynarnie o Wardędze. Nazwał go zwykłą kur***. Mamy nagranie! | KOLOSEUM

2021-09-27 11:37

Zawodnicy zaangażowani w walki z ramienia federacji FAME MMA często wpadają w konflikty i nie ukrywają wzajemnej niechęci. Tak też jest w przypadku Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Sylwestra Wardęgi. Pierwszy z wymienionych w rozmowie na kanale "Koloseum" szczerze powiedział, jak bardzo nie poważa drugiego ze wskazanych zawodników.

Mało które wydarzenia sportowe w Polsce generują takie emocje, jeżeli chodzi o całą otoczkę, jak właśnie walki z ramienia FAME MMA. Pojedynki często poprzedzone są konfliktami zawodników, którzy następnie wchodzą do klatki, aby wyjaśnić swoje nieporozumienia. Nim jednak wyjaśnią swoje utarczki sportowo, lubią podgrzewać atmosferę gorącymi komentarzami przed rozpoczęciem pojedynku. Niektórzy nie bawią się w żadne konwenanse, a do tego grona bez wątpienia należy "Don Kasjo".

Metamorfoza Don Kasjo - ZDJĘCIA

W rozmowie z kanałem "Koloseum" Życiński odniósł się do Sylwestra Wardęgi, nie ukrywając, że zdecydowanie nie darzy go ciepłym uczuciem. - Podszedł do mnie znowu z tym swoim uśmieszkiem i mówi, że: "No, wiesz, bo ja tutaj ze wszystkimi się witam". Odpowiedziałem: "No tak, ty się ze wszystkimi witasz, a potem na nich nagrywasz. Jesteś taką ku**ą zwykłą" - wypalił Życiński.

Zobacz też: Andrzej Gołota wypowiedział się o MMA. Te słowa niektórych mogą zbulwersować

Utarczka "Don Kasjo" z Wardęgą jest kolejną odsłoną potyczek słownych zawodników biorących udział w walkach z ramienia federacji FAME MMA. Już wkrótce czeka nas kolejna odsłona pojedynków, która jak zawsze powinna przynieść kolejne historie, do których będziemy wracali podczas następnych wydarzeń.

Albert Sosnowski zadebiutuje w MMA? Propozycji nie brakuje | KOLOSEUM
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze