FAME MMA 14 PPV. Gdzie kupić PPV na galę FAME MMA 14? Jak wykupić PPV? Koszt, cena PPV FAME MMA 14

2022-05-14 16:00
FAME MMA 14 PPV. Gdzie kupić PPV na galę FAME MMA 14? Jak wykupić PPV? Koszt, cena PPV FAME MMA 14
Autor: Instagram/FAME MMA FAME MMA 14 PPV. Gdzie kupić PPV na galę FAME MMA 14? Jak wykupić PPV? Koszt, cena PPV FAME MMA 14

FAME MMA 14 PPV. Gdzie kupić PPV na galę FAME MMA 14? Jak wykupić PPV? Koszt, cena PPV FAME MMA 14. Już w sobotę, 14 maja, federacja FAME MMA powraca z kolejną galą! W krakowskiej TAURON Arenie odbędzie się czternaste święto freak fightów pod tym szyldem, a fanów czeka dziewięć niesamowicie emocjonujących pojedynków. Transmisja FAME MMA 14 jest płatna, a w poniższym artykule dowiesz się, gdzie i jak kupić PPV. Koszt, cena PPV FAME MMA 14. Gdzie kupić PPV na galę FAME MMA 14?

FAME MMA 14 PPV. Gdzie kupić PPV na galę FAME MMA 14?

Od poprzedniej gali FAME MMA nie minęły nawet dwa miesiące, a federacja powraca z kolejnym wydarzeniem. Jasno widać, że największa freak fightowa organizacja w Europie stale się rozwija, bowiem przed sobotnią galą mówi się, że będzie to największe wydarzenie w historii FAME. Zainteresowanie tym eventem jest ogromne, ale to nie może dziwić, gdy spojrzy się na zaplanowane pojedynki. W oktagonie zaprezentują się czołowi polscy influencerzy, którzy mogą pochwalić się milionowymi zasięgami. W głównych walkach zmierzą się "Gimper", "Tromba", "Xayoo", "Thenitrozyniak", "Fagata" i Monika Kociołek, których profile na Instagramie obserwuje łącznie niemal 7 milionów użytkowników! A podczas FAME MMA 14 wystąpią też m.in. doskonale znani Norman Parke, Piotr "Szeli" Szeliga, Alan "Alanik" Kwieciński i Mateusz "Muran" Murański.

Koszt, cena PPV FAME MMA 14. Jak wykupić PPV? 

Wielkie emocje podczas FAME MMA 14 rozpoczną się już o 20:00, bowiem w pierwszej walce w klatce pojawi się Katarzyna "LaLuna" Alexander, która dzięki występom przed galą zyskała ogromną rozpoznawalność. Musiała mierzyć się z dużą falą krytyki, ale z pewnością jej debiut w oktagonie interesuje wielu kibiców. Tym bardziej, że jej rywalką w ostatniej chwili została piłkarka ręczna i dietetyczka - Wiktoria Jaroniewska. Zastąpiła kontuzjowaną "Sheeyę" i wszyscy zastanawiają się, jak zaprezentuje się po zaledwie kilku dniach treningu. Jedno jest pewne - emocje na FAME 14 będą od samego początku aż do końca!

Gala FAME MMA 14 odbędzie się w sobotę, 14 maja. Transmisja jest dostępna jedynie po wykupieniu usługi PPV. Cena PPV za standardową wersję wynosi 29,99 zł, a dostęp premium kosztuje 34,99 zł. PPV na FAME MMA 14 można zakupić w TYM miejscu. Wystarczy kliknąć! Początek gali już o 20:00. Darmową relację NA ŻYWO przeprowadzi portal sport.se.pl! Zapraszamy do śledzenia FAME 14 razem z nami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze