FAME MMA 19

i

Autor: Instagram/famemmatv FAME MMA 19

Wieczór freaków

FAME MMA 19 KOLEJNOŚĆ WALK. FAME MMA 19 KARTA WALK kto walczy na gali FAME 19? Lista walk na FAME MMA 19

2023-09-02 20:52

FAME MMA 19 KOLEJNOŚĆ WALK. FAME MMA 19 KARTA WALK lista walk na gali FAME 19? Kto walczy na FAME MMA 19. Federacja FAME MMA powraca z kolejną galą! Tym razem w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się gala FAME 19, która rozgrzewa fanów freak-fightów od kilku tygodni. Szczególne emocje budzi main event - Arkadiusz Tańcula vs Amadeusz Ferrari. Konflikt między tymi zawodnikami narasta z dnia na dzień, a ujście złych emocji będzie miało miejsce w klatce. FAME MMA 19 KARTA WALK. FAME MMA 19 KOLEJNOŚĆ WALK i lista walk na FAME MMA 19 kto walczy?

FAME MMA 19 karta walk:

Walka wieczoru:

 • Arkadiusz Tańcula vs Amadeusz "Ferrari" Roślik

Karta główna:

 • Franciszek "Franio" Rusiecki vs Marcin "Xayoo" Majkut - K-1 w małych rękawicach
 • Alberto Simao vs Paweł "Księżniczka" Tyburski - K-1 w małych rękawicach
 • Sebastian Fabijański vs Filip "Filipek" Marcinek - K-1 w małych rękawicach
 • Kuba Nowaczkiewicz vs Robert Karaś - boks w małych rękawicach
 • Piotr "Tybori" Tyburski vs Tomasz "Zadyma" Gromadzki
 • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs Piotr "Szeli" Szeliga - K-1 w małych rękawicach
 • Przemysław Szyszka vs Norbert Daszkiewicz

Karta wstępna:

 • Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs Dominika Rybak
 • Natan "Bóg Estetyki" Marcoń vs Mariusz "Hejter" Słoński - K-1 w małych rękawicach

QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów bez twarzy? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

Pytanie 1 z 15
Kim jest ten zawodnik?
QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy freak-fightów? FAME MMA, HIGH League, PRIME, CLOUT

FAME MMA 19

Witamy w relacji na żywo z gali FAME MMA 19. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:30. Bądźcie z nami!

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z gali FAME MMA 19!

Przed nami wieczór pełen emocji związanych z freak-fightami! Po bardzo krótkiej przerwie do gry wraca FAME MMA z dziewiętnastą już galą. I podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń tej federacji i dziś nie powinno zabraknąć ciekawych wydarzeń. To, na co kibice FAME MMA czekają najbardziej to oczywiście walka wieczoru i starcie Arkadiusza Tańculi z Amadeuszem Ferrarim.

Od kiedy tylko ogłoszono tę walkę w sieci pojawiło się wiele mocnych oświadczeń przede wszystkim Ferrariego, który nieustannie atakuje swojego dzisiejszego rywala. Tańcula starał się odcinać od tego wszystkiego, ale na pewno nie pozostanie to bez wydźwięku podczas walki, która może być naprawdę elektryzująca.

Galę FAME MMA 19 zaczniemy od mocnego uderzenia, bo od pojedynku Natan "Bóg Estetyki" Marcoń vs Mariusz "Hejter" Słoński. Podczas konferencji prasowej Hejter uderzył Marconia i między zawodnikami aż buzowało. Warto przypomnieć, że będzie to walka w K-1.

Czekamy na pierwsze walki dzisiejszego wieczoru, te powinny rozpocząć się za kilka, kilkanaście minut.

To jedziemy z pierwszą walką! Natan "Bóg Estetyki" Marcoń vs Mariusz "Hejter" Słoński.

Marcoń vs. Słoński I runda

Zaczynamy!

Marcoń vs. Słoński I runda

KONIEC WALKI! Marcoń wygrywa przez nokaut! Ruszył Hejter ostro z latającym kolanem. Potem trafił prawym, po którym Marcoń się nieco zachwiał. Następnie Słoński wyprowadził kilka, a nawet kilkanaście niskich kopnięć. Później trafił palcem w oko rywala i mieliśmy dłuższą przerwę. Po wznowieniu Bóg Estetyki trafił prawym i Hejter był liczony. Po okrutnej wymianie ciosów Słoński raz jeszcze padł na deski i sędzia doliczył do dziesięciu.

Teraz pierwszy i jedyny pojedynek pań na FAME MMA 19. Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs Dominika Rybak!

Kołodziejczyk vs. Rybak I runda

Zaczynamy!

Kołodziejczyk vs. Rybak I runda

Sheeya od razu poszła po parter i po kilkunastu sekundach miała już rywalkę na plecach. Rybak dobrze się broniła, dociskała rywalkę do siebie i Kołodziejczyk nie miała jak zadawać ciosów. Dopiero na minutę przed końcem Sheeya doszła do dosiadu i zaczęła okładać przeciwniczkę. Rybak zdołała przetrwać tę nawałnicę i zobaczymy drugą rundę.

Kołodziejczyk vs. Rybak II runda

Bardzo podobny scenariusz do tego, co oglądaliśmy przed chwilą. Sheeya przejęła middle kicka rywalki i powaliła ją na plecy. I znów Rybak robiła wszystko, aby Sheeya nie mogła rozpuścić rąk i zasypać ją ciosami. Nie zmienia to jednak faktu, że Rybak traciła mnóstwo sił. Nie spodziewanie zdołała przetoczyć przeciwniczkę. Po chwili walka wróciła jednak do pozycji, w której to Sheeya dominowała z góry.

Kołodziejczyk vs. Rybak III runda

KONIEC WALKI! Trzynaście sekund upłynęło od gongu do momentu, w którym Rybak ponownie wylądowała na plecach. Sheeya "nabijała" punkty u sędziów, ale pod koniec walki Rybak była bardzo blisko zakończenia pojedynku za sprawą dźwigni na rękę. Kołodziejczyk ratowała się jak mogła i ostatecznie wyrwała rękę z uchwytu przeciwniki. Czekamy na werdykt, który będzie raczej jednoznaczny.

Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Króciutka przerwa przed kolejnymi pojedynkami, a zostało ich dokładnie osiem.

Trwa prezentacja zawodników, którzy wystąpią w karcie głównej dzisiejszej gali.

Wracamy do walk! Przed nami starcie Przemysław Szyszka vs Norbert Daszkiewicz!

Szyszka vs. Daszkiewicz I runda

Zaczynamy!

Szyszka vs. Daszkiewicz I runda

Od niskich kopnięć zaczął Daszkiewicz i parokrotnie mocno trafił przeciwnika. Dwukrotnie próbował również podbródkowego, ale za każdym razem Szyszka uciekał z niebezpieczeństwa. Wydawało się, że starszy z zawodnik będzie starał się iść od razu po nogi rywala. Cała pierwsza runda to była jednak walka w stójce. Pod koniec Daszkiewicz trafił wysokim kopnięciem i prawym sierpowym. Mocny akcent.

Szyszka vs. Daszkiewicz II runda

Daszkiewicz nieustannie próbował niskich kopnięć. Odpowiedzieć tym samym chciał Szyszka, jednak trafił w kroczę rywala. Po wznowieniu pojedynku Szyszka mocno ruszył na rywala. Nadział się na kontratak i prawy sierpowy doszedł do jego szczęki. Presja była po stronie Szyszki, który wciąż naciskał na rywala i poruszał się po środku klatki.

Szyszka vs. Daszkiewicz III runda

KONIEC WALKI! Daszkiewicz spróbował pierwszego obalenia. Przeciwnik zdołał uciec i nie dał się powalić na deski. W klinczu pod siatką więcej ciosów zadawał Daszkiewicz, który ostatecznie zdecydował się rozerwać klincz i walka wróciła do stójki. Szyszka wyprowadził kilka mocnych ciosów. Te nie zrobiły jednak wrażenia na Daszkiewiczu.

Norbert Daszkiewicz wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Jedna z walk, na którą czekało wielu! Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs Piotr "Szeli" Szeliga!

Pośpieszyliśmy się nieco z ogłoszeniem walki Zombie - Szeli. Przedtem oczywiście starcie Piotr "Tybori" Tyburski vs Tomasz "Zadyma" Gromadzki!

Tyburski vs Gromadzki I runda

Zaczynamy!

Tyburski vs Gromadzki I runda

KONIEC WALKI! Tyburski doznał złamania nogi! Dwa potężne niskie kopnięcia wyprowadził Tyburski. Zadyma tradycyjnie starał się szukać ciosów na korpus. Gdy obniżył pozycję blisko było tego, aby Tybori trafił kolanem w jego głowę. Gromadzki odczuwał kolejne niskie kopnięcia przeciwnika. Ale jedno z kopnięć dla Tyburskiego skończył się źle, bo najprawdopodobniej złamał śródstopie.

Przechodzimy do kolejnego pojedynku. Kuba Nowaczkiewicz vs Robert Karaś!

Nowaczkiewicz vs. Karaś I runda

Zaczynamy!

Nowaczkiewicz vs. Karaś I runda

Ależ zaczął Nowaczkiewicz! Kapitalnie trafił prawym sierpowym i Karaś od razu był zamroczony, został zasypany lawiną ciosów i padł na deski i był liczony. Nowaczkiewicz mocno naciskał na przeciwnika i wyprowadzał zdecydowanie więcej ciosów. Karaś nieustannie na wstecznym i jedyne na co było go stać, to uciekanie przed ciosami.

Nowaczkiewicz vs. Karaś II runda

Karaś starał się nieco aktywniej poruszać po klatce i próbował wyprowadzać ciosy. Nowaczkiewicz pierwszy raz w tym pojedynku musiał przejść do defensywy, ale i on nie odpuszczał mocnych uderzeń, które jednak nie były celne. Na minutę przed końcem doszło do ostrej wymiany, ale żadne z zawodników nie padł na deski.

Nowaczkiewicz vs. Karaś III runda

KONIEC WALKI! Dużo wyprowadzanych ciosów z obu stron. Problem jednak w tym, że nie wiele z nich było celnych i częściej przeszywały jedynie powietrze. W pewnym momencie Karaś ruszył mocniej i posłał przeciwnika na deski. Nowaczkiewicz był liczony i walka mocno się wyrównała.

Kuba Nowaczkiewicz wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Teraz czas na jedną z bardziej wyczekiwanych walk! Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs Piotr "Szeli" Szeliga!

Wrzosek vs. Szeliga I runda

Zaczynamy!

Wrzosek vs. Szeliga I runda

Szeliga zaczął od wysokich kopnięć. Dwa z nich nie dotarły do celu. Potem próbował prawych prostych, ale Wrzosek skutecznie uciekał przed ciosami. Sam "Polish Zombie" wypalił prawym prostym i rywal się zachwiał, ale nie padł na deski. Szeliga dwukrotnie potwornie mocno kopnął w nogę Wrzoska, co zawodnik na pewno musiał odczuć. Pod koniec rundy Wrzosek trafił i rywal był liczony.

Wrzosek vs. Szeliga II runda

Nieco odważniej ruszył od początku drugiej rundy Wrzosek. Kopnięcia, sierpowe i proste, pełna paleta ciosów ze strony byłego zawodnika KSW. Szeliga odpowiadał natomiast niskimi kopnięciami. Po jednym z nich "Polish Zombie" stracił nawet równowagę. Odwdzięczył się natomiast prawym sierpowym, po którym Szeliga się zachwiał. Potem trafił mocnym kolanem.

Wrzosek vs. Szeliga III runda

KONIEC WALKI! Okropnie rozbijany był Szeliga przez Wrzoska. Mnóstwo ciosów otrzymał "Szeli" i był liczony. Sędzia w końcu doliczył do dziesięciu i pojedynek wygrał "Polish Zombie".

Ostatnie cztery walki przed nami, a pierwszą z nich będzie pojedynek Sebastian Fabijański vs Filip "Filipek" Marcinek!

Fabijański vs. Marcinek I runda

Zaczynamy!

Fabijański vs. Marcinek I runda

KONIEC WALKI! Marcinek wygrywa przez nokaut! Od pierwszych sekund panowie nie szczędzili sobie mocnych ciosów i kopnięć. Marcinek trafił prawym sierpowym, który powalił Fabijańskiego i był liczony. Nie zdołał wstać i trzymał się za kolano.

Nie zwalniamy! Teraz starcie Alberto Simao vs Paweł "Księżniczka" Tyburski!

Simao vs. Tyburski I runda

Zaczynamy!

Simao vs. Tyburski I runda

Dużo kopnięć z obu stron. Simao próbował frontkicków, a Tyburski niskich kopnięć. Ponadto raz zapolował na zamaszystego sierpowego i nie wiele brakowało, aby "Księżcznika" trafił rywala. Tyburskiemu udało się dobrze skracać dystans, bo przewaga zasięgu jest po stronie Alberto. Przewaga w pierwszej rundzie należała do Tyburskiego, który nieustannie atakował.

Simao vs. Tyburski II runda

KONIEC WALKI! Tyburski wygrywa przez nokaut! Trzy kopnięcia z rzędu na początek rundy w wykonaniu Alberto, który mocno zaatakował od pierwszych sekund. Tyburski musiał uciekać spod siatki, żeby nie otrzymywać kolejnych ciosów. W połowie rundy role się odwróciły i po mocnym prawym Simao był liczony. Po chwili Tyburski znów zaatakował i ponownie posłał rywala na deski. Tym razem Siamo nie wstał.

Przedostatnia walka wieczoru! Franciszek "Franio" Rusiecki vs Marcin "Xayoo" Majkut!

Rusiecki vs. Majkut I runda

Zaczynamy!

Rusiecki vs. Majkut I runda

Franio nie zamierzał czekać na nic i od razu ruszył na przeciwnika. Xayoo zepchnięty do siatki musiał bronić się przed lawiną ciosów. Dopiero po chwili udało mu się uciec z niewygodnej pozycji i sam zaatakował. Rusiecki ewidentnie szukał kopnięć na wątrobę i powtarzał to bardzo często. Bardzo energiczny pojedynek, w którym lepiej spisuje się Franio.

Rusiecki vs. Majkut II runda

KONIEC WALKI! Xayoo wygrał przez nokaut! Ależ zwrot akcji! Xayoo po upływie 30 sekund ruszył na rywala i trafił potężnym lewym, po którym Franio odpłynął totalnie. I nie zdołał wstać!

To się dzieje! Czas na walkę wieczoru! Arkadiusz Tańcula vs Amadeusz "Ferrari" Roślik!

Tańcula vs. Roślik I runda

ZACZYNAMY!

Tańcula vs. Roślik I runda

Wydawało się, że obaj zawodnicy mocno rusza na siebie od pierwszych sekund, ale Ferrari zaczął nieco na wstecznym. Później wyprowadził dwa cepy w powietrze, a potem kolejne dwa. Tańcula spychał rywala do siatki, jednak nie wyprowadzał zbyt wielu ciosów. Na minutę przed końcem rundy Ferrari poszedł po nogi i obalił Tańculę. Ten błyskawicznie się przetoczył i miał rywala na plecach. Jakimś cudem zdołał jednak wstać z parteru.

Tańcula vs. Roślik II runda

Wciąż mało było tego ognia, którego każdy mógł się spodziewać. Ferrari ponownie chciał wyprowadzać niebywale mocne i zamaszyste cepy. W połowie rundy w końcu udało mu się ustrzelić rywala i Tańcula był w opałach. W ostatniej chwili zdołał uciec spod siatki i nie dał się posłać na deski. Pod koniec tego starcia Roślik ponownie ruszył, aby podkreślić przewagę.

Tańcula vs. Roślik III runda

KONIEC WALKI! W końcu trafił i Tańcula. Ferrari po prawym sierpowym nieco się zachwiał i próbował od razu iść po nogi przeciwnika. Tańcula zdołał ustać i walka znów toczyła się w stójce. "Aroy" po chwili spróbował tego samego i tym razem Ferrari leżał na plecach. Dostawał dużo ciosów z góry i do końca rundy był okładany przez rywala. Po ostatnim gongu doszło jeszcze do przepychanek i ochrona musiała rozdzielać zawodników.

Arkadiusz Tańcula wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

To wszystko z naszej strony! Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje na sport.se.pl. Dobranoc!

FAME MMA 19 KOLEJNOŚĆ WALK lista walk na gali FAME 19?

FAME MMA nie zwalnia tempa i po raz kolejny organizuje wielkie freakowe wydarzenie. Tym razem pierwsza freak-fightowa federacja w Polsce zawita do doskonale znanej krakowskiej Tauron Areny, gdzie na gali FAME MMA 19 zaplanowano dziesięć elektryzujących pojedynków. Pierwotnie w walce wieczoru mieli zmierzyć się Arkadiusz Tańcula i Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, ale ten drugi nie doszedł ostatecznie do porozumienia z organizacją, która błyskawicznie znalazła imponujące zastępstwo w postaci Amadeusza Ferrariego. Były "Władca Piekieł" nie ukrywa, że darzy Tańculę naprawdę złymi emocjami, a między bohaterami main eventu podczas każdego spotkania dochodzi do ostrych starć. Na światło dzienne wyciągane są także prywatne brudy, a cała zła krew znajdzie ujście w klatce na FAME 19. Jednak już wcześniej fani będą mieli co podziwiać, bo podczas gali FAME MMA 19 wystąpią czołowe gwiazdy tej federacji.

FAME MMA 19 KARTA WALK kto walczy na FAME 19 dzisiaj 02.09

Poza walką wieczoru wielkie emocje budzą zestawienia Natana Marconia z "Hejterem", Sebastiana Fabijańskiego i "Filipka" oraz Marcina Wrzoska z Piotrem Szeligą. Każdy z tych pojedynków opiera się na dużym ładunku emocjonalnym, który ma znaleźć kres na samej gali. Przed sobotnim wydarzeniem odbyło się tradycyjne ważenie, które przyniosło dwie wpadki. Marcoń i Fabijański nie wypełnili limitu wagowego, w związku z czym będą zmuszeni oddać część wynagrodzenia swoim rywalom. Znany aktor nastawiał się na to już od poniedziałkowej konferencji, na której ostro dyskutował z "Filipkiem" co do ustalonego limitu wagowego. Ostatecznie nie udało mu się wypełnić warunków i będzie musiał zapłacić przeciwnikowi. Najważniejsze jest jednak to, że żadna walka nie jest zagrożona!

FAME MMA 19 karta walk:

Walka wieczoru:

 • Arkadiusz Tańcula vs Amadeusz "Ferrari" Roślik

Karta główna:

 • Franciszek "Franio" Rusiecki vs Marcin "Xayoo" Majkut - K-1 w małych rękawicach
 • Alberto Simao vs Paweł "Księżniczka" Tyburski - K-1 w małych rękawicach
 • Sebastian Fabijański vs Filip "Filipek" Marcinek - K-1 w małych rękawicach
 • Kuba Nowaczkiewicz vs Robert Karaś - boks w małych rękawicach
 • Piotr "Tybori" Tyburski vs Tomasz "Zadyma" Gromadzki
 • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek vs Piotr "Szeli" Szeliga - K-1 w małych rękawicach
 • Przemysław Szyszka vs Norbert Daszkiewicz

Karta wstępna:

 • Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk vs Dominika Rybak
 • Natan "Bóg Estetyki" Marcoń vs Mariusz "Hejter" Słoński - K-1 w małych rękawicach
Sonda
Kto wygra walkę Arkadiusz Tańcula - Amadeusz Ferrari na FAME MMA 19?
Najnowsze