FAME MMA 6: SEKSOWNE Ring Girls nie miały bluzek, ale maseczki na twarz założyły! [ZDJĘCIA]

2020-03-28 23:19 JWa
Ring Girls Fame MMA 6
Autor: Instagram Ring Girls Fame MMA 6

Gala FAME MMA 6 cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród kibiców. Popularni celebryci walczyli w oktagonie, a rzesza fanów obserwowała ich zmagania na ekranach telewizorów i komputerów. Całość wydarzenia dopełniły piękne ring girls. Panie wyszły z założenia, że bezpieczeństwo przede wszystkim. Choć były skąpo ubrane, to na ich twarzach były maseczki, mające chronić przed zarażeniem koronawirusem!

Gala FAME MMA 6 cieszyła się ogromnym zainteresowaniem w Polsce. Przez epidemię koronawirusa sportowych emocji jest jak na lekarstwo, więc kibice chcieli choć trochę sportowych emocji! Wydarzenie zostało dopięte na ostatni guzik, a jak zawsze na gali obecne były seksowne ring girls. Panie postawiły na bezpieczeństwo. Choć zapomniały bluzek i na biuście nosiły wyłącznie topy, to na ich twarzach pojawiły się maseczki. To ochrona przed szalejącym koronawirusem i takie działania warto chwalić!

FAME MMA 6: Marcin Najman o KOŃCU KARIERY: Skuszę się jeszcze na ładne pożegnanie! -> KLIKNIJ I ZOBACZ, CO POWIEDZIAŁ NAJMAN

Super Raport - odc. 6. Goście: Budka, Rotkiel

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze