FAME MMA 7: Polak - Ferrari. Brutalny nokaut i DYSKWALIFIKACJA [WYNIK WALKI, KTO WYGRAŁ?]

2020-09-06 0:10 MC
Polak vs Ferrari
Autor: FAME MMA Polak vs Ferrari 2 na FAME MMA 7

Adrian "Polak" Polański i Amadeusz "Ferrari" Roślik znów zmierzyli się na FAME MMA! Na gali z numerem "cztery" lepszy był "Polak". Na FAME MMA 7 "Ferrari" potwornie znokautował swojego rywala. To jednak "Polak" został ogłoszony zwycięzcą! "Ferrari" został zdyskwalifikowany za nielegalne kopnięcie.

To miała być jedna z najgorętszych walk w historii FAME MMA. Między Adrianem "Polakiem" Polańskim i Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem było wiele złej krwi. Chociaż przed rewanżem na obu konferencjach było dość spokojnie, to podczas ceremonii ważenia padło wiele bardzo mocnych słów. - Powiedział kilka słów za dużo. Nie pozwolę sobie pluć w twarz. Tak go zniszczę, że nie będzie potrzeba trylogii - mówił Polak.

FAME MMA 7: Wyniki gali. Kto wygrał?

Od pierwszej rundy nie brakowało mocnych ciosów i prowokacji. Jeden z ciosów sprawił, że z nosa "Ferrariego" zaczęła lecieć krew. W drugiej rundzie oglądaliśmy brutalny nokaut! "Ferrari" najpierw prawym sierpowym posłał "Polaka" na deski, ale gdy ten padał dobił go jeszcze kopnięciem w szczękę... Został za to zdyskwalifikowany!

- To było w ferworze walki. (...) Nie zrobiłem tego specjalnie - tłumaczył "Ferrari". - Walczyłem ze złamaną czaszką w trzech miejscach. (...) Policja złamała mi czaszkę! Ukryłem to przed właścicielami federacji. Podjąłem ryzyko - dodał.

FAME MMA 7: Ferrari walczył ze ZŁAMANĄ CZASZKĄ!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze