FAME MMA 8 STREAM ONLINE LIVE. FAME MMA 8 w INTERNECIE DZISIAJ TRANSMISJA. FAME MMA 8 LIVE ONLINE w INTERNECIE STREAM

2020-11-21 19:48 dko
Marcin Najman, Kacper Życiński
Autor: Instagram/famemmatv Marcin Najman i Don Kasjo

FAME MMA 8 STREAM ONLINE. O której godzinie FAME MMA 8 DZISIAJ 21.11.2020? TRANSMISJA z FAME MMA 8 w INTERNECIE. FAME MMA 8 LIVE ONLINE TRANSMISJA STREAM ONLINE DZISIAJ. FAME MMA 8 GDZIE OGLĄDAĆ? Jednym z najważniejszych wydarzeń sobotniego wieczoru będzie kolejna gala organizowana przez federację FAME MMA. Będzie to już ósme wydarzenie tej organizacji. Karta walk jak zwykle jest zbudowana tak, aby napięcie rosło z każdą kolejną minutą. Nie ma jednak wątpliwości, że to co najciekawsze to starcie Marcina Najmana z Don Kasjo. Starcie będzie miało miejsce pod koniec gali. Gdzie oglądać FAME MMA 8 STREAM ONLINE. TRANSMISJA z FAME MMA 8 LIVE ONLINE PPV.

FAME MMA 8 STREAM ONLINE. Gdzie oglądać FAME MMA 8 w INTERNECIE

Nie ma już żadnych wątpliwości, że na gale organizowane przez FAME MMA warto czekać. Potwierdzeniem tego są poprzednie wydarzenia tej federacji, gdzie nie ma mowy o nudzie. I choć wiele osób może sprzeciwiać się pomysłowi dawania szans osobom niezwiązanym z MMA na takich galach, to najwyraźniej cała otoczka przyciąga wielką publiczność. I jedynie można żałować, że w sobotni wieczór gala nie odbędzie się na wielkiej scenie, gdyż nie ma wątpliwości, że na trybunach zasiadłby komplet widzów. Bo będzie co oglądać. Podczas FAME MMA 8 zobaczymy dziesięć walk z czego odbędą się na zasadach kickobxingu. Na sobotniej gali zobaczymy kilku debiutantów, którzy niewątpliwie już teraz palą się do walki. Starciem wieczoru będzie natomiast pojedynek Kacpra Blonsky'ego z Marcinem Dubielem. To na co kibice będą czekać najbardziej wydarzy się jednak kilkanaście minut wcześniej. Tzw. co-main eventem jest starcie na które czekamy od wielu miesięcy. Marcin Najman skrzyżuje rękawice z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Powiedzieć, że obaj panowie nie darzą się sympatią, to jak nic nie powiedzieć.

Don Kasjo o pozwie Najmana: To KUR*** i FRAJERSTWO!

FAME MMA 8 LIVE ONLINE. TRANSMISJA z FAME MMA 8 w INTERNECIE 21.11.2020 STREAM ONLINE

Przepychanka słowna miedzy doświadczonym zawodnikiem, a gwiazdą Warsaw Shore trwa już od wielu tygodni. Jeden i drugi zapowiadają, że w klatce czeka nas prawdziwa wojna, co jedynie wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Padło już wiele gorzkich słów z ust Najmana, czy Don Kasjo, ale jak zwykle to miejsce walki rozstrzygnie o wszystkim. - Ja idę na wojnę! Nie interesuje mnie wynik tej walki, on ma dostać wp****l. Tylko to się liczy, reszta jest bez znaczenia. Ma dostać po łbie za te wszystkie okropności i podłe rzeczy, które robił - powiedział Marcin Najman w rozmowie z "Super Expressem". Wielkie zapowiedzi padają również ze strony Don Kasjo, który chce jak najszybciej rozprawić się z rywalem. Jak będzie? Przekonamy się w sobotni wieczór.

Gala FAME MMA 8 odbędzie się w 21 listopada. TRANSMISJA z FAME MMA 8 przewidziana jest jedynie w formule PPV. Oznacza to, że FAME MMA 8 dostępne będzie jedynie ONLINE. Usługę PPV można kupować W TYM MIEJSCU! KLIK! Początek gali zaplanowano na godzinę 19:30. Relacja z FAME MMA 8 NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze