Artura Szpilkę OBLEWAŁY poty! Nie wytrzymywał z nerwów przed walką Kamili Wybrańczyk

2021-03-07 1:55 mso
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk
Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRSS Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Jedną z największych gwiazd FAME MMA 9 okazała się Kamila Wybrańczyk. Narzeczona Artura Szpilki pokonała Zusje i została pretendentką do pasa mistrzowskiego kobiet! Ogromnie zdenerwowany pojedynkiem był przede wszystkim były pięściarz. - Przychodził do mnie jak się rozgrzewałam i mówił: misiuniu to, misiuniu tamto. Powiedział "Idź już sobie stąd" - śmiała się po pojedynku "Kamiszka", pretendentka do pasa kobiet.

Kamila Wybrańczyk w pełni wypełniła swój plan na galę FAME MMA 9 i wygrała pierwszy pojedynek dla freak-fightowej organizacji. W debiucie rozprawiła się z Zusje i stanie przed szansą zmierzenia się o pas mistrzyni kobiet FAME MMA, Martą Linkiewicz. Czasu na przygotowania może nie być za wiele. "Kamiszka" ma wejść do ringu już podczas kwietniowej imprezy. - Nie jestem trochę z tego powodu zadowolona. Jestem zmęczona, mam trzy tygodnie na przygotowanie się do kolejnej walki. Gdzie powinnam odpocząć co najmniej dwa tygodnie. Trenowałam do walki z Zusje 2,5 miesiąca - tłumaczyła na kanale KOLOSEUM na YouTube!

FAME MMA 9 WYNIKI: KAPITALNY debiut Wybrańczyk. Wardęga ZDEMOLOWANY i pokaz siły Kubańczyka

Bardziej przed pojedynkiem denerwowała się nie sama Kamila Wybrańczyk, a jej narzeczony Artur Szpilka. - Dziwię się, że zawału nie dostał. Pierwszy raz widziałam go tak zestresowanego, pot mu spływał po czole. (...) Denerwowało mnie, bo mnie stresował. Kochany jest! Ja to rozumiem, bo mam tak samo jak on walczy. Ubrana w kieckę i szpilki klnę jak szewc na widowni - dodała.

Cała rozmowa Kamili Wybrańczyk na kanale KOLOSEUM na YouTube!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze