FAME MMA: Marta Linkiewicz ŚWIECI GOŁĄ PUPĄ! Nie założyła zupełnie NICZEGO [ZDJĘCIE]

2020-09-21 19:47 Mil
Marta Linkiewicz świeci pupą na Instagramie
Autor: Instagram / Marta Linkiewicz Marta Linkiewicz świeci pupą na Instagramie

Marta Linkiewicz to znana skandalistka, która swoją karierę celebrytki zawdzięcza wielu historiom, w które uwikłała się w ostatnich latach. Kobieta bynajmniej nie zamierza przestać zaskakiwać i w dalszym ciągu nie waha się przez sięganiem po zaskakujące działania! Tym razem postanowiła opublikować na Instagramie kontrowersyjne zdjęcie.

Nie byłoby FAME MMA bez... fejmu! I właśnie na sławie pozyskiwanej na różne sposoby swoją karierę opiera Marta Linkiewicz. "Linkimaster" stara się jak najlepiej wypadać w kolejnych walkach organizowanych przez federację, przez co cały czas pozostaje w treningu, aby utrzymywać właściwą formę. W międzyczasie znajduje jednak czas także i na inne rozrywki.

Gwiazdor UFC chce, żeby świat przyjął przeprosiny od ducha Adolfa Hitlera! Czy on ZWARIOWAŁ?!

Do takich należy m.in. publikowanie kontrowersyjnych zdjęć na Instagramie. Tym razem kobieta postanowiła odsłonić przed fanami swój... tyłek. Post wzbudził spore zainteresowanie i w kilka zaledwie godzin uzbierał ponad 170 tysięcy polubień.

Każdemu pozostaje już w zgodzie z samym sobą ocenić, czy Marta Linkiewicz w tym wypadku przekroczyła granice dobrego smaku, czy też wszystko utrzymała pod kontrolą i nie można mówić o żadnej przesadzie!

Amadeusz Ferrari był szantażowany przez Don Kasjo! [Arena Koloseum]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze