FAME MMA płaci więcej niż KSW? Wątpliwości rozwiane! [WIDEO]

2020-07-29 10:10 MSo, AKS
Fame MMA 6
Autor: LAGRAF/FAME MMA Fame MMA 6

Freak-fightowa organizacja FAME MMA weszła mocno w świat sportów walki, rozpętując niemałe zamieszanie. Po fali krytyki, która spadła na organizatorów po pierwszych galach, sytuacja powoli się uspokoiła. Podczas kolejnych imprez federacji w narożnikach pojawiają się zawodnicy znani z czołowych organizacji. Duży sukces FAME MMA napędza także plotki - czy celebryci dostają większe pieniądze niż profesjonalni sportowcy w KSW? Wątpliwości rozwiał w najnowszym odcinku swojego vloga dziennikarz Andrzej Kostyra!

Temat finansów zawsze interesuje kibiców, często bardziej niż same wydarzenia sportowe. Nieco kulis dotyczących płac w świecie sportów walki ujawnił dziennikarz "Super Expressu" i słynny komentator boksu, Andrzej Kostyra! W nowym odcinku swojego vloga opowiadał o tym, czy FAME MMA płaci swoim zawodnikom więcej niż KSW. - Zdecydowanie więcej płaci KSW. Nawet przed tym programem zadzwoniłem jeszcze do ludzi z KSW i FAME MMA. Rozmawiałem z Maćkiem Kawulskim i on mówi, że już kilka lat temu u nich pękła granica 1,5 miliona złotych. Umowy z zawodnikami były takie, że mają zagwarantowany jakiś tam procent ze sprzedaży PPV - ujawnia.

Błachowicz znokautował rywala, po czym ten otarł się o ŚMIERĆ! Wyrosła mu PASKUDNA narośl

Ile pieniędzy otrzymują za to gwiazdy FAME MMA? Tam stawki nie są, przynajmniej jeszcze, tak duże! Ba, okazuje się, że nie pękła nawet bariera 500 tysięcy złotych. - Jeśli zaś chodzi o FAME MMA to pół miliona jeszcze nie zostało przekroczone. Zapewniali mnie o tym Wojciech Gola i pan Krzysztof Rozpara, współwłaściciele FAME MMA. Także, to jest po prostu przepaść - mówi komentator.

Cały odcinek vloga Andrzeja Kostyry obejrzysz w materiale wideo poniżej!

Andrzej Kostyra ujawnia ZAROBKI w FAME MMA i KSW

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze