FAME MMA 13, Ferrari - Polak

i

Autor: Instagram/FAME MMA FAME MMA 13: Amadeusz Ferrari - Adrian Polak

FAME MMA wyda własne gry! Poznaliśmy szczegóły, fani organizacji będą zaskoczeni

2022-04-07 12:03

Federacja FAME MMA robi coraz większą furorę w Polsce. Freak-fightowa organizacja nie ukrywa, że nie może wykluczyć międzynarodowej ekspansji przy udziale franczyz. FAME MMA planuje także wydanie własnych gier dla fanów - i to jeszcze w 2022 roku. Poznaliśmy też już pierwsze szczegóły. Fani z pewnością będą zaskoczeni!

FAME MMA jest niekwestionowanie europejskim liderem jeśli chodzi o freak-fightowe organizacje. Imponujące liczby, którymi może się pochwalić organizacja mogą robić wrażenie. Setki tysięcy sprzedawanych licencji PPV, czołowe postacie i wielkie gaże. Ambicje sięgają znacznie wyżej, czego dowodem są nowe plany organizacji. FAME MMA postanowiło wydać w 2022 roku... dwie gry sygnowane swoim brandem. A to tylko początek!

FAME MMA wyda dwie własne gry

- FAME planuje wydać dwie gry w 2022 roku. (...) Wierzymy, że z naszym aktualnym zasięgiem marketingowym i popularnością możemy wytworzyć silną społeczność w grach i stworzyć dodatkową okazję do zdobycia naszych tokenów - czytamy w prezentacji opublikowanej przez FAME MMA. Kiedy spodziewać się debiutu? Ten nadchodzi wielkimi krokami.

NIE PRZEGAP! Popek zabrał głos po raz pierwszy od walki z Normanem Parkiem na FAME MMA 13! Ważny przekaz rapera, musiał to powiedzieć

FAME MMA zdradziło, że premiera może mieć miejsce nawet w wakacje. - Pierwsza gra jest już w faize końcowej produkcji. Tworzymy ją ze znanym i doświadczonym zespołem. Szczegóły współpracy zostaną ujawnione w niedługiej przyszłości w naszych mediach społecznościowych. Prawdopodobnie wydamy ją w okolicach lipca - czytamy.

Co więcej wiadomo o grze FAME MMA? Jakie zrzuty ekranu zaprezentowała organizacja?

Kulisy Fame MMA 13
Sonda
Czy będziesz grał w gry FAME MMA?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze