Fantastyczny nokaut na otwarcie gali KSW 69! Wojciech Kazieczko masakruje w debiucie [WIDEO]

i

Autor: Viaplay.pl / ZRZUT EKRANU Fantastyczny nokaut na otwarcie gali KSW 69! Wojciech Kazieczko masakruje w debiucie [WIDEO]

Fantastyczny nokaut na otwarcie gali KSW 69! Wojciech Kazieczko masakruje w debiucie [WIDEO]

2022-04-23 20:26

Warszawskie ATM Studio gości kolejną galę KSW - tym razem oznaczoną numerem 69. Trudno było wyobrazić sobie lepszy start wydarzenia niż fenomenalny nokaut. Wojciech Kazieczko zadebiutował w największej polskiej organizacji MMA fenomenalnie. Czech padł po jego ciosach już w pierwszej rundzie. Czy tak jak jego starszy brat za jakiś czas dostanie szansę walki o pas?

Nieczęsto możemy oglądać braci na jednej gali dwóch braci. Tak jednak zaplanowali wszystko organizator KSW - Maciej Kawulski i Martin Lewandowski, że w Warszawie do klatki wychodzą i Wojciech Kazieczko, i Maciej Kazieczko. Młodszy z nich zadebiutował w fenomenalnym stylu. Podczas gali KSW 69 otworzył wydarzenie i od razu zapisał się w pamięci kibiców. Pojedynek z Lubosem Lesakiem nie trwał zbyt długo. Kazieczko szybko odpalił swoje pistolety.

KSW 69: Kazieczko z fenomenalnym nokautem. Zobacz wideo

Kazieczko jako pierwszy wylądował na macie, ale nie było to pokłosie ciosu. Tego samego nie może powiedzieć o sobie Lesak, który padł na deski po potężnym ciosie, ale szybko podniósł się i stanął na nogach. Wtedy spadł na niego grad ciosów. Podbródkowy i lewy sierp ścięły Lesaka z nóg. Momentalnie do akcji wkroczył sędzia Piotr Jarosz, który przerwał pojedynek. Kazieczko ciesząc się odpalił swoje "pistolety". Oglądaliśmy je w KSW po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni!

Zobacz wideo, jak Kazieczko nokautuje na KSW 69!

Zobacz także: KSW 69. Wyniki gali. Kto wygrał?

Sonda
Kto wygra walkę na KSW 70: Pudzianowski - Materla?
Fury - Whyte. Kulisy wyjazdu do Londynu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze