FEN 28: Mateusz "Chińczyk" Rębecki znów zrobi show? [KARTA WALK]

2020-05-23 8:23 MF
Mateusz Rębecki, FEN MMA
Autor: FEN MMA Mateusz Rębecki, FEN MMA

Wreszcie wraca MMA na żywo! 13 czerwca odbędzie się gala Fight Exclusive Night 28 i z wielu względów będzie to wydarzenie wyjątkowe. To pierwsza gala FEN-u w czasach zarazy, a jednocześnie federacja wkracza w nową rzeczywistość i zadebiutuje na rynku PPV. W walce wieczoru FEN 28 wystąpi utalentowany Mateusz „Chińczyk” Rębecki (27 l., 10-1). „SE” jest patronem medialnym wydarzenia.

„Chińczyk” uchodzi za najlepszego zawodnika FEN bez podziału na kategorie wagowe. To aktualny mistrz federacji w wadze lekkiej, a pasa będzie bronił po raz czwarty. Na razie jednak nie zna nazwiska rywala, ale jego walki zawsze gwarantują emocje, wszak w jego karierze tylko jeden pojedynek nie zakończyła się przed czasem.

Na gali wystąpią ponadto: Szymon Bajor (20-8), Marcin Sianos (4-4), Szymon Dusza (8-4) oraz Rafał Kijańczuk (8-2), który w ciekawie zapowiadającym się pojedynku zmierzy się z Marcinem Wójcikiem (12-7).

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa impreza odbędzie się bez udziału kibiców. Dlatego też federacja po raz pierwszy w swej historii będzie pokaże galę w systemie PPV. Dostęp do gali będzie kosztował 40 zł.

Karta walk FEN 28:


70,3, MMA: Mateusz Rębecki vs TBA*
120,2, MMA: Szymon Bajor vs TBA*
93,0, MMA: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wójcik
77,1, MMA: Szymon Dusza vs Kacper Koziorzębski
120,2, MMA: Marcin Sianos vs Adam Pałasz
77,0, K-1: Dominik Zadora vs Piotr Sokół
56,7, MMA: Anita Bekus vs Sylwia Firlej
TBA vs TBA
TBA vs TBA

*walk o pas mistrzowski FEN

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze