FEN 42: Paweł Jóźwiak ujawnia, ile PPV musi zostać sprzedanych na gali! To konieczność

2022-10-15 12:52

Już dziś gala FEN 42. 15 października we Wrocławiu odbędzie się największe wydarzenie Fight Exclusive Night w tym roku. Paweł Jóźwiak w rozmowie z „Super Expressem” opowiadał o tym, ile PPV musi sprzedać organizacja, by gala „wyszła na zero”. Czy druga największa polska federacja MMA dokona tego?

Przed nami duże wydarzenie w świecie sportów walki. Gala FEN 42 to największa gala czołowej polskiej federacji MMA. Trzy mistrzowskie pojedynki – w tym starcie Cezarego Oleksiejczuka, Michała Andryszaka czy Łukasza Charzewskiego. Niewykluczone, że FEN będzie miał od 15 października trzech nowych mistrzów. Paweł Jóźwiak w rozmowie z „Super Expressem” zdradził, ile PPV musi sprzedać Fight Exclusive Night przy okazji gali numer 42, by co najmniej wyjść na zero.

FEN 42: Paweł Jóźwiak ujawnia prawdę o PPV

To duże wyzwanie dla organizacji Fight Exclusive Night, która pierwszy raz w historii zdecydowała się na organizację PPV bez udziału Polsatu. Paweł Jóźwiak przyznał, że by wyjść „na swoje” federacja musi sprzedać co najmniej kilkanaście tysięcy PPV. Nie jest to wynik niemożliwy do spełnienia.

>>> KUP PPV NA GALĘ FEN 42 <<<

Sonda
Kto wygra walkę Cezary Oleksiejczuk - Adrian Zieliński na FEN 42?
Najnowsze