Mateusz Gamrot

i

Autor: Aleh Cimachaviec / SUPER EXPRESS Mateusz Gamrot

Gamrot - Dariush

Gamrot – Dariush O KTÓREJ GODZINIE? UFC 280 Gamrot – Dariush KIEDY? Mateusz Gamrot – Beneil Dariush DATA i GODZINA Gamrot – Dariush O KTÓREJ?

2022-10-22 10:49

Gamrot – Dariush O KTÓREJ GODZINIE? UFC 280 Gamrot – Dariush KIEDY? Mateusz Gamrot – Beneil Dariush DATA i GODZINA Gamror – Dariush O KTÓREJ? Kiedy walka Gamrota w UFC? O której walczy Gamrot? Mateusz Gamrot krok po kroku zbliża się do walki o pas mistrza świata federacji UFC wagi lekkiej. Obecnie zajmuje on 9. miejsce w rankingu i przed nim niezwykle ważne starcie, które może otworzyć mu drogę do kolejnych wielkich pojedynków. Zmierzy się on a UFC 280 z Beneilem Dariushem. Gamrot – Dariush DATA i GODZINA UFC 280 Mateusz Gamrot – Beneil Dariush Kiedy i o której?

Gamrot – Dariush O KTÓREJ GODZINIE? UFC 280 Gamrot – Dariush KIEDY?

Mateusz Gamrot (21-1) ma w tej chwili na swoim koncie już 4 zwycięstwa z rzędu w UFC, największej federacji mieszanych sztuk walki na świecie. Polak w karierze przegrał tylko jedno starcie, w debiucie w UFC z Guramem Kutateladze, choć decyzja sędziów była niejednogłośna i sam rywal przyznał, że Gamrot był w tym starciu lepszy. Po raz ostatni w klatce „Gamer” pojawił się w czerwcu tego roku i jednogłośną decyzją sędziów pokonał Armana Tsarukyana. To zwycięstwo pozwoliło wskoczyć do pierwszej dziesiątki rankingu UFC w wadze lekkiej. Przed nim kolejne starcie z wyżej notowanym zawodnikiem, a wygrana pozwoli mu na następny skok w rankingu.

Mateusz Gamrot – Beneil Dariush DATA i GODZINA Gamror – Dariush O KTÓREJ?

Beneil Dariush (21-4) ma nieco gorszy ogólny bilans walk w stosunku do Gamrota, ale walczy on w federacji UFC zdecydowanie dłużej niż Polak, a co więcej, jego seria zwycięstw to już 7 z rzędu! Urodzony w Iranie zawodnik z pewnością będzie bardzo trudnym przeciwnikiem dla „Gamera”, ale jeśli nasz rodak marzy o pasie UFC, to nie może bać się wyzwań.

Walka Gamrot – Dariush na UFC 280 odbędzie się w sobotę, 22 października. Start gali UFC 280 już od godziny 16:00, natomiast karta główna powinna rozpocząć się o 20:00. Walka Mateusza Gamrota z Beneilem Dariushem została zaplanowana jako druga w karcie głównej, więc powinna rozpocząć się ok. godziny 20:30. Walkę Gamrot – Dariush będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport lub online na kanale Polsat Box Go. Relacja na żywo na sport.se.pl.

Mateusz Gamrot przed UFC 280. Twardy bój z Beneilem Dariushem
Najnowsze