Mateusz Gamrot

i

Autor: Instagram/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot

Wielka walka

Gamrot - Fiziev O KTÓREJ? UFC Gamrot - Fiziev KIEDY walka Gamrot - Fiziev GODZINA o której walczy Gamrot z Fizievem

2023-09-23 21:05

Gamrot - Fiziev O KTÓREJ? UFC Gamrot - Fiziev KIEDY walka Gamrot - Fiziev GODZINA o której walczy Gamrot z Fizievem. Polscy fani MMA ponownie musieli zrobić sobie zapas kawy na weekend, bo czeka ich kolejna nieprzespana noc! Tym razem ma to związek z występem Mateusza Gamrota, który w niedzielny poranek polskiego czasu zmierzy się z Rafaelem Fizievem. Walka wieczoru na najbliższej gali UFC zapowiada się pasjonująco! Gamrot - Fiziev GODZINA o której walka Gamrot - Fiziev KIEDY.

Gamrot - Fiziev KIEDY o której walka Gamrot - Fiziev GODZINA

Czas pędzi z zawrotną prędkością i niekiedy trudno uwierzyć, że od danej rzeczy minęło już tyle miesięcy, czy nawet lat. Zapewne wielu kibiców ma podobne wrażenie, gdy zdają sobie sprawę, że w niedzielny poranek Mateusz Gamrot stoczy swój ósmy pojedynek w UFC. Wydawać by się mogło, że były podwójny mistrz KSW dopiero niedawno debiutował w amerykańskiej federacji, a od tego czasu minęło już blisko trzy lata. "Gamer" nieustannie myśli o zdobyciu pasa mistrzowskiego i cały czas jest bliski najważniejszej walki w swojej karierze. Wciąż jednak musi postawić ten jeden, albo maksymalnie dwa decydujące kroki. Pierwszy z nich może mieć miejsce w niedzielny poranek na gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Gamrot - Fiziev O KTÓREJ? UFC walka Gamrot - Fiziev godzina

Rywalem Mateusza Gamrota będzie Rafael Fiziev. O takim zestawieniu mówiło się od dłuższego czasu, a ponadto obaj zawodnicy w mediach społecznościowych podkręcali atmosferę. Prywatnie panowie się lubią i szanują, ale w klatce nie będzie miejsca na sentymenty. Będzie to pojedynek stójkowicza z parterowcem, ale obaj mogą zaskoczyć, dlatego szykuje się arcyciekawy pojedynek o wysoką stawkę.

Walka Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev odbędzie się w niedzielny poranek 23 września. Transmisja z tego wydarzenia dostępna będzie na kanale Polsat Sport oraz w płatnej aplikacji Polsat Box Go. Panowie w klatce powinni pojawić się nie wcześniej niż o godzinie 3:00. Relacja z walki Gamrot - Fiziev na żywo w Internecie na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Sonda
Kto wygra walkę Gamrot - Fiziev?
Nasi Partnerzy polecają