Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev

i

Autor: UFC / Zrzut ekranu Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev

Triumf Gamera

Mateusz Gamrot z szóstą wygraną w UFC! Pechowa kontuzja rywala, Polak coraz bliżej walki o pas

2023-09-24 3:25

To była piękna noc dla polskich fanów MMA. Mateusz Gamrot odniósł szóstą wygraną dla organizacji UFC, szóstą w Las Vegas. Starcie z Rafaelem Fizievem miało być furtką do trafienia do TOP5 światowego rankingu UFC. Pierwsza runda była bardzo bliska (ostatecznie przyznana przez sędziów punktowych na konto Fizieva), a pechowa kontuzja Azera w drugiej rundzie dała triumf "Gamerowi". - Teraz chcę walki z Charlesem Oliveirą - mówił wprost tuż po wygranej Gamrot.

Na żywo

Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev

Najnowsze wpisy relacji pojawiają się na górze

- Chciałbym zawalczyć z Charlesem Oliveirą - mówi "Gamer" po wygranej. 

- Moim założeniem było, by moja obrona była lepsza niż jego kopnięcia. Pracowaliśmy w gymie, by właśnie tak się bronić, żeby jego kopnięcia lądowały na łokciu - mówi Gamrot po wygranej.

Kopnięcie Fizieva wylądowało na ciele Polaka i wywołało pechową kontuzję...

II runda

GAMROT WYGRYWA! Kopnięcie Fizieva po powrocie do stójki wywołało kontuzję! Polak dobija rywala w parterze. Szósta wygrana w ósmej walce w UFC!

II runda

40 sekund drugiej rundy i Gamrot obala Fizieva. To ósma walka Polaka w UFC i ósmy rywal, którego udało mu się skutecznie przewrócić. 

I runda

Wysokie tempo pierwszej rundy. Polak trzykrotnie szukał obalenia i w ostatniej sekundzie udało mu się sprawić, że Fiziev wylądował na macie. W stójce "Gamer" punktował przeciwnika regularnie.

I runda

Polak rozpoczyna walkę od mocnego lewego. Azer odpowiada mocnym kopnięciem - to najprawdopodobniej będzie jego plan na to starcie. "Gamer" także pokazał, że potrafi dobrze używać nóg. 

ZACZYNAMY WALKĘ! 

Gamrot może liczyć dziś na głośny doping! 

Trwa oficjalne przedstawienie zawodników walki wieczoru z UFC Apex! Mateusz Gamrot czy Rafael Fiziev. Ostatnie sekundy przed startem walki.

- Wszystko wiesz - usłyszał Gamrot w ostatnich słowach od Borysa Mańkowskiego, który razem z Łukaszem Rajewskim pojawili się dziś w jego narożniku. 

Mateusz Gamrot w drodze do klatki UFC! 

Rafael Fiziev przegrał ostatni pojedynek z Justinem Gaethjem na gali UFC w Londynie.

Mateusz Gamrot po porażce z Beneilem Dariushem pokonał Jalina Turnera po walce, którą wziął w ostatniej chwili. 

Końcowe odliczanie do walki wieczoru! Mateusz Gamrot za kilka chwil pojawi się w klatce UFC.

Trzy rundy pięknej batalii w klatce UFC. 30-27, 29-28, 29-28 wygrywa Bryce Mitchell.

Oj, piękna przystawka przed dzisiejszym daniem głównym. Bryce Mitchell i Dan Ige serwują fanom efektowne starcie. Trwa trzecia runda! 

Zdaniem bukmacherów minimalnym faworytem tego pojedynku wieczoru jest Rafael Fiziev. 

Mateusz Gamrot o przyszłości w UFC: Nie chcę tam wracać

Walka Mateusza Gamrota z Rafaelem Fizievem to starcie siódmego z szóstym wojownikiem kategorii lekkiej. Wygrana otworzy jednemu z nich drogę do TOP5 światowego rankingu.

Mitchell czy Ige? Ten pojedynek to dzisiejszy co-main event gali UFC w Las Vegas.

Druga runda to koniec walki! Rodriguez dominowała rywalkę od samego początku. Na początku drugiej odsłony po obaleniu z klinczu Rodriguez znalazła się w dosiadzie i biła celnie i bez litości. Sędzia musiał przerwać pojedynek! 

Brutalnie rozbijana jest Waterson-Gomez. Zawodniczka przyjęła wiele kolan i łokci na twarz. Na jej głowie pojawiło się poważne rozcięcie. 

Trwa karta główna gali UFC w Las Vegas w UFC Apex. Marina Rodriguez mierzy się z Michelle Waterson-Gomez. Po następnym pojedynku do klatki wyjdzie Mateusz Gamrot.

Witamy w relacji na żywo z walki Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev! Będzie to main event gali UFC w Las Vegas, której karta główna rozpocznie się o 1:00 w nocy czasu polskiego. Walka Gamrot - Fiziev nie powinna rozpocząć się przed 3:00.

Dla Gamrota walka z Fizievem to już ósmy pojedynek w UFC. We wcześniejszych siedmiu były mistrz KSW poniósł dwie porażki, ale i tak przebił się do czołówki wagi lekkiej. Obecnie jest siódmym zawodnikiem w rankingu, a jego najbliższy rywal jest tuż nad nim. Oznacza to, że zwycięzca walki Gamrot - Fiziev znacznie przybliży się do pasa, który jest w posiadaniu Islama Makhacheva. Kibice w Polsce wierzą, że będzie to "Gamer", który doskonale zna Fizieva. O randze tego pojedynku najlepiej świadczy fakt, że będzie to main event gali UFC w Las Vegas. Karta główna tego wydarzenia rozpocznie się o 1:00 w nocy czasu polskiego, więc Polak i jego rywal nie powinni wejść do klatki przed 3:00.

Sonda
Kto wygra walkę Gamrot - Fiziev?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze