Marcin Najman stawia na IDEOLOGICZNĄ I RADYKALNĄ ZMIANĘ! Publikuje DRASTYCZNE ZDJĘCIE

2020-08-11 20:30 Marcin Długosz
Marcin Najman
Autor: Instagram/marcin.najman Marcin Najman

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. Po głośnych walkach w FAME MMA, uruchomieniu własnego kanału na YouTube czy wdaniu się w kilka ostrych wymian zdań z różnymi osobistościami życia publicznego, teraz postanowił dokonać ważnej zmiany w swoim życiu. Co więcej - ma ono podłoże czysto ideologiczne. Wszystkim były pięściarz podzielił się na Twitterze.

Marcin Najman wciąż nie powiedział "pas" w kwestii swojej przygody ze sportami walki. Zamierza raz jeszcze wystartować pod auspicjami federacji FAME MMA. W ostatnim czasie więcej niż o Najmanie-sportowcu słyszymy jednak o byłym pięściarzu, który angażuje się w różne kwestie życia społecznego. Prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie przeprowadza rozmowy z ciekawymi gośćmi, często komentuje także aktualną sytuację w kraju i na świecie.

SKANDAL! Duński minister OBRAZIŁ Kamila Wilczka. Celowo PRZEKRĘCIŁ nazwisko

I właśnie w nawiązaniu do tego ostatniego aspektu Najman postanowił podjąć istotną decyzję w swoim życiu. Częstochowianin ogłosił mianowicie, że przechodzi na wegetarianizm - od teraz nie zamierza spożywać mięsa. - Już od kilku lat mi ono nie smakuje gdyż mam świadomość, że to były żywe istoty. Kiedyś jako nastolatek przez 5 lat nie jadłem mięsa. Wówczas tego nie analizowałem - zaznaczył 41-latek.

Ale prawdziwe clou jego decyzji tkwi w kolejnym zdaniu. - Od dziś nie jem by nie mieć nic wspólnego z polującym dzikusami - przyznał dosadnie eksbokser.

Czy Marcin Najman wytrwa w swoim śmiałym postanowieniu i będzie stosował się od teraz do zasad diety wegetariańskiej? Znając życie nie omieszka się pochwalić tym w najbliższym czasie w mediach społecznościowych!

Pobiegł dla ciężko chorego mistrza kick-boxingu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze