Goha Schreiber

i

Autor: screen/youtube.com/Clout MMA

Piękny gest!

Goha Magical pociesza Mariannę Schreiber. Poszło o jej rozwód, te sceny przejdą do historii!

2024-03-04 21:36

Goha Magical postanowiła zareagować na rozwód Marianny Schreiber. Jak wiadomo, freak-fighterka i modelka od kilku dni znajduje się w stanie separacji ze swoim mężem, Łukaszem Schreiberem. Swoją rywalkę pocieszyła Goha Magical, która na konferecji Clout MMA przytuliła celebrytkę i przekazała jej prezent. Te sceny przejdą do historii.

Marianna Schreiber nie może nazwać kilku ostatnich dni najspokojniejszymi. Jej mąż, polityk Prawa i Sprawiedliwości, Łukasz Schreiber ogłosił, że będzie się rozstawał ze swoją małżonką. To wydarzenie nie przeszło bez echa na konferencji Clout MMA, gdzie pocieszać celebrytkę zaczęła jej rywalka z oktagonu - Goha Magical, która wręczyła Schreiber prezent i przekazała słowa otuchy. Te sceny przejdą do historii.

Goha Magical wspiera Mariannę Schreiber. Wszystko przez jej rozstanie

O rozstaniu Schreiber z mężem było bardzo głośno i to wydarzenie wzbudza bardzo duże emocje zarówno w świecie polityki, jak i show-biznesu i freak-fightu. Niespodziewanie, ze wsparciem dla małżonki posła Prawa i Sprawiedliwości wyszła Goha Magical, która przekazała gwieździe federacji prezent - pluszowego misia, jak i słowa pocieszenia

- Jedziemy na tym samym wozie. Clout MMA poszuka nam chłopa. Pójdziemy sobie razem w czwórkę na randkę, a co tam! Tego kwiatu pół światu - pocieszała Mariannę Schreiber Goha Magical.

- W życiu jest zaskakujące najbardziej, że nie spodziewasz się pozytywnego gestu po danej osobie, a po tej osobie, po której się spodziewasz, tego nie dostaniesz. - komentowała Marianna Schreiber.

Najnowsze