Patrycja Wieja, FAME MMA 11

i

Autor: Instagram/Patrycja Wieja Patrycja Wieja po walce w FAME MMA

Gwiazda FAME MMA martwi się o ukochanego. Towarzyszy jej duży strach i ogromna niepewność w obliczu wojny

2022-03-01 9:54

Wojna w Ukrainie dotyka wszystkich i jest to zdecydowanie najważniejszy temat ostatnich dni. Cały świat solidaryzuje się z poszkodowanym krajem, a Polska stara się pomóc wschodnim sąsiadom. Szczególne znaczenie ma teraz wsparcie militarne, a polskie wojsko rozpoczęło już szkolenia. Opowiedziała o tym m.in. jedna z gwiazd FAME MMA, Patrycja Wieja. Jej partner jest wojskowym i była uczestniczka „Projekt Lady” mocno przeżywa niepewną sytuację.

Wieja zasłynęła udziałem w programie TVN - „Projekt Lady”. Została ona zwyciężczynią pierwszej edycji popularnego show, co natychmiast przełożyło się na duże zainteresowanie. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie ponad 150 tysięcy użytkowników, a wpływ na to miał również występ podczas gali FAME MMA 11. 30-latka zadebiutowała wówczas w oktagonie i po emocjonującej walce przegrała na punkty z Karoliną „Way of  Blonde” Brzuszczyńską. Przegrana od samego początku nie była faworytką, ale pokazała ogromny hart ducha i spore umiejętności, dzięki czemu zyskała uznanie fanów. Już wcześniej miała duże zasięgi i chętnie weszła w rolę influencerki. Oznacza to m.in. ujawnienie życia prywatnego. Nie jest tajemnicą, że Wieja spotyka się od dłuższego czasu z żołnierzem, co w obliczu wojny w Ukrainie ma duże znaczenie.

KSW podjęło ważną decyzję! Akt solidarności względem Ukrainy, odwołują walkę Rosjanina

Sonda
Oglądasz Fame MMA?

Patrycja Wieja martwi się o ukochanego

Polska podjęła liczne środki wsparcia dla atakowanych przez Rosję Ukraińców, a modelka opowiedziała o szczegółach relacji z wojskowym w tym trudnym czasie. Jest ona przyzwyczajona do rozłąki, choć ta przyszła teraz nagle. Jej ukochany wyjechał na szkolenie i nie mógł zdradzić wielu szczegółów, ale wiadomo, że polskie wojsko zostało postawione w stan gotowości. Nic dziwnego, że kobieta bardzo się martwi, o czym powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Wiśniewski miał ofertę z FAME MMA? Obłędna kwota, jest komentarz organizacji

Patrycja Wieja słynie z ogromnej urody. Wielu fanów mogło pomylić ją podczas FAME MMA 11 z jedną z seksownych ring girls:

- Mój partner nie udziela mi większych informacji. W tym momencie przebywa na szkoleniu. Nie znam szczegółów, wiem jedynie, że mają być w gotowości, by pomóc Ukrainie. Bardzo się martwię i nawet nie mogę sobie wyobrazić, co czują kobiety, które zostawiły swoich mężów, synów na Ukrainie. Muszą być bardzo silne! – stwierdziła Wieja w rozmowie z TVN. Rozłąka z partnerem nie jest dla niej czymś nowym, ale dalej jest trudna, choć kobieta rozumie swojego ukochanego.

- Radzę sobie, nie jest lekko, zawsze towarzyszy mi strach o bliską osobę. Jednak wiem, że mój partner jest dobry w tym, co robi. Kocha swoją pracę, która daje mu poczucie satysfakcji, dzięki której się rozwija i robi dobrą robotę, żebyśmy wszyscy mogli czuć się bezpiecznie. Kiedy wraca wycieńczony, ale bardzo szczęśliwy, ja wiem, że dokonał najlepszego dla siebie wyboru. Podziwiam i inspiruję się tą siłą walki i nieustępliwością w działaniu – przyznała jedna z gwiazd FAME MMA.

Najnowsze