HIGH League 6

i

Autor: Instagram/highleague_official HIGH League 6

High League 6

High League 6 PPV High League 6 GDZIE OGLĄDAĆ? High League 6 ILE KOSZTUJE PPV? Gala High League 6 GDZIE KUPIĆ PPV?

2023-03-18 11:59

High League 6 PPV High League 6 GDZIE OGLĄDAĆ? High League 6 ILE KOSZTUJE PPV? Gala High League 6 GDZIE KUPIĆ PPV? Walka Najmana 18.03 PPV. High League już na dobre wpisało się w polską scenę freak-fightów i proponuje swoim widzą coraz ciekawsze zestawienia. Choć nie dojdzie do walki Najman vs Jacek Murański, to i tak High League 6 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Sprawdź, jak wykupić dostęp na to wydarzenie! High League 6 PPV High League 6 GDZIE OGLĄDAĆ? High League 6 jak wykupić PPV?

High League 6 gdzie wykupić PPV? High League 6 PPV ILE KOSZTUJE?

Na gali High League 6 mieliśmy w końcu zobaczyć pojedynek, który elektryzował kibiców w zasadzie od lat. Z wiadomych przyczyn jednak Jacek Murański nie może pojawić się na gali, a w jego zastępstwie z Marcinem Najmanem zmierzy się Paweł Jóźwiak – bokser zmierzył się z szefem FEN już na gali Wotore, a walka skończyła się błyskawicznym zwycięstwem Jóźwiaka, więc Najman z pewnością będzie zdeterminowany, aby zrewanżować się rywalowi.

Gala High League 6 JAK KUPIĆ PPV? High League 6 gdzie wykupić dostęp?

Oprócz walki Najman – Jóźwiak na High League 6 czeka nas kilka innych, niezwykle emocjonujących walk. Jeden z najlepszych zawodników GROMDY Mateusz „Don Diego” Kubiszyn po pokonaniu Denisa „Bad Boya” Załęckiego zawalczy z... jego ojcem, Dawidem Załęckim, który wcześniej w spektakularny sposób wygrał z Alanem Kwiecińskim. Oprócz tego zobaczymy wspomnianego „Bad Boya” w walce Pawłem Tyburskim, a walką wieczoru będzie starcie „pashyBicepsa” z Marcinem Dubielem.

High League 6 odbędzie się w sobotę, 18 marca. Start gali zaplanowano na 20:00. Gala dostępna będzie jedynie w systemie PPV, a dostęp do niej można wykupić na stronie highlive.tv. Dostęp do gali High League to koszt 34,99 zł w wersji Basic lub 39,99 w wersji Premium.

Sonda
High League 6 - która walka jest najciekawsza?
Listen on Spreaker.
Najnowsze