HIGH League 6

i

Autor: Instagram/highleague_official HIGH League 6

Dobre informacje

High League przekazało ważne wieści przed galą. Kluczowe informacje. Reakcja może być tylko jedna

2023-03-18 12:13

To już szósta gala organizacji High League. Jako pierwsza freak-fightowa federacja "Wysoka Liga" pojawi się w katowickim Spodku. W legendarnym miejscu dla polskiego sportu czołowe gwiazdy internetu i świata sportu zmierzą się w klatce High League. Tuż przed galą pojawiły się bardzo ważne wieści. Dla wielu to kluczowe informacje!

Przed nami kolejna gala "Wysokiej Ligi". High League przygotowało już szóste swoje wydarzenie. W walce wieczoru Jarosław "pasha" Jarząbkowski zmierzy się z Marcinem Dubielem. Z każdym kolejnym dniem napięcie między nimi rosło, a w końcu emocje ujdą w klatce. Gorąco będzie także między Marcinem Najmanem i Pawłem Jóźwiakiem. "El Testosteron" stanie przed szansą zrewanżowania się prezesowi FEN za porażkę na Wotore.

Tuż przed wydarzeniem High League przekazało świetne wiadomości. Impreza została wyprzedana, co oznacza, że w katowickim Spodku pojawi się komplet publiczności. High League chwali się także swoim "milionem". Jakim? Podczas piątkowego media treningu i ceremonii ważenia przekroczyli milion obserwujących na Instagramie. Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować.

Kiedy gala High League 6?

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Ponadto zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Lexy Chaplin, Marcina “El Testosterona” Najmana i Dariusza “Dara Lwa” Kaźmierczuka.

Początek gali zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisja tylko w systemie PPV na stronie HighLive.tv!

Listen on Spreaker.
Najnowsze