Kurt Zouma i Jan Błachowicz

i

Autor: fot. AP Photo/Tomasz Radzik/Super Express Kurt Zouma i Jan Błachowicz

Jan Błachowicz nie wytrzymał po zobaczeniu, jak gwiazdor Premier League znęca się nad zwierzęciem! Byłego mistrza UFC zalała krew

2022-02-08 17:14

Kolejny skandal z piłkarzem angielskiej Premier League w roli głównej. Dziennik "The Sun" upublicznił nagranie wideo, na którym Kurt Zouma znęca się nad swoim kotem. Na bestialskie zachowanie Francuza zareagował właśnie Jan Błachowicz, który w dosadnych słowach zwrócił się za pośrednictwem Twittera do obrońcy West Ham United.

Na nagraniu widać, jak Zouma kopie kota, upuszcza go z dużej wysokości oraz rzuca w niego różnymi przedmiotami. Przy okazji, jak słychać na filmie, sprawia mu to dużą frajdę.

- Chciałbym przeprosić za swoje zachowanie, dla którego nie ma żadnego usprawiedliwienia. Bardzo tego żałuję. Nasze dwa koty są kochane przez całą rodzinę, a to był pojedynczy incydent, który nigdy się nie powtórzy - cytuje piłkarza "The Sun".

Gwiazdor piłki bestialskim sadystą. Skandal w świecie futbolu! Znęcał się nad kotem

Zouma może mięć teraz duże problemy - w czerwcu ubiegłego roku w Wielkiej Brytanii podwyższono bowiem maksymalną karę za znęcanie się nad zwierzętami z pół roku do pięciu lat więzienia.

Na nagranie znęcającego się Zoumy nad kotem zareagował właśnie nasz znakomity wojownik MMA Jan Błachowicz. Były mistrz wagi półciężkiej UFC nie przebierając w słowa zwrócił się do Francuza za pośrednictwem Twittera.

- Jeśli jesteś takim twardym skur******, to spróbuj kopnąć mnie. Co za kawałek gówna. Nie ma tolerancji dla okrucieństwa wobec zwierząt - napisał Błachowicz na Twitterze.

W pełni podzielamy zdanie Błachowicza! A Wy?

Jan Błachowicz miał sparaliżowaną część ciała. Potworne kulisy kontuzji. "Przestraszyłem się"

Załamany Błachowicz opuszcza arenę w Abu Zabi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze