Jan Błachowicz z mistrzowskim pasem UFC

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Jan Błachowicz z mistrzowskim pasem UFC

Jan Błachowicz podjął pilną decyzję. Chodzi o walkę o mistrzowski pas UFC! Nadchodzą wielkie wieści?

2022-05-27 8:55

Przed nami wielka gala UFC 275. Na początku czerwca Glover Teixeira zmierzy się z Czechem Jirim Prochazką. Stawką będzie pojedynek o pas wagi półciężkiej UFC. Jan Błachowicz po wygranej z Aleksandarem Rakiciem jest faworytem do bycia kolejnym pretendentem do tytułu. "Cieszyński Książę" podjął w tej kwestii bardzo ważną decyzję!

Jan Błachowicz podczas gali UFC w Abu Zabi stracił mistrzowski pas organizacji w wadze półciężkiej. Niestety, Polak został poddany przez duszenie zza pleców przez Glovera Teixeirę. Od tego czasu udało mu się stoczyć tylko jeden pojedynek. Na majowej gali UFC Fight Night wygrał przez techniczny nokaut po kontuzji z Aleksandarem Rakiciem. Numer 1 rankingu może mierzyć się znów o mistrzowskie trofeum największej organizacji MMA na świecie. Najpierw jednak musimy dowiedzieć się, kto będzie dzierżył pas w czerwcu.

UFC: Błachowicz podjął ważną decyzję przed UFC 275!

Już 11 czerwca Jiri Prochazka spróbuje odebrać mistrzowski pas Brazylijczykowi podczas singapurskiej gali. Starcie na szczycie wagi półciężkiej na pewno dostarczy dużych emocji. Teraz zapadła też ważna decyzja w sprawie obecności Jana Błachowicza na tym wydarzeniu. Zwycięzca nieoficjalnego eliminatora do tytułu w wadze półciężkiej pojawi się na UFC 275. Decyzję ogłosił w swoich mediach społecznościowych.

NIE PRZEGAP! Michał Materla zdradza, jak skończy się jego walka z Pudzianowskim na KSW 70. "Nie ma szans, żeby... | Andrzej Kostyra

- Cieszę się życiem! W niedzielę wracam do Polski, żeby świętować 70-te urodziny mojego taty, a potem… następny przystanek, UFC 275 w Singapurze. P.S. W niedzielę na Okęciu melduję się ok. 17:30. Do zobaczenia! - napisał na Facebooku Błachowicz.

Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata w kategorii półciężkiej? Zagłosuj w naszej sondzie.

Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?

Kiedy gala UFC 275? Kto walczy?

Gala UFC 275 odbędzie się w Singapurze i będzie jednym z największych wydarzeń organizacji w tej części świata. Wydarzenie zaplanowano na 11 czerwca W walce wieczoru Glover Teixeira będzie bronił pasa mistrza świata UFC w walce z Jirim Prochazką. Dla Brazylijczyka będzie to pierwsza obrona tytułu.

W Singapurze zaprezentuje się także Joanna Jędrzejczyk, która wraca do klatki po długiej przerwie. Jej rywalką w wielkim rewanżu będzie Weili Zhang.

Radosław Paczuski przed debiutem na KSW 70!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze